Насіння кавун Талісман 3г (Агромаг)

Код товару: 5291
В наявності
2.7 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 20 шт; шаг заказу: 20 шт
Гуртові ціни:
  • 20 або більше: 2.70 грн.
  • 60 або більше: 2.50 грн.

Насіння кавуна ТАЛИСМАН

Гібрид кавуна призначений для отримання однорідної якісної продукції як в ранньому так і в основному сегменті вирощування при різних рівнях агротехніки. Дозріває рано, через 62-65 днів. Рослина потужна, продуктивна з потужною кореневою системою і швидким розвитком від самого початку вегетації. Формує хороший листової покрив, який захищає плоди від опіків сонця. Висока пластичність і адаптація до різних способів вирощування.

Плоди округлі, привабливі, з темними смугами, дуже однорідні, масою 9-12 кг. М'якоть щільна, соковита, яскраво-червоного кольору з гарною внутрішньою структурою. Високі смакові якості. Для вирощування у відкритому грунті через розсаду і прямим висівом, а також із застосуванням тимчасових плівкових укриттів. Кавун Талісман стійкий до антракнозу і фузаріозу

Для посилення енергії проростання насіння рекомендуємо замочувати їх в - Бурштиновій кислоті - чи - Гуматі - +7 - . Після сходів, в період вегетації рекомендуємо обробляти рослини добривами - - , - .

Розфасоване на замовлення мережі магазинів «Агромаг».

Ідеально підходить для дрібних підсобних господарств.


Відгуки про товар
Залиште відгук про товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії