Рятувальник городу 3мл + 12мл

Код товару: 504
В наявності
5.9 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 10 шт; шаг заказу: 1 шт
Гуртові ціни:
  • 10 або більше: 5.90 грн.
  • 200 або більше: 5.10 грн.

Рятувальник городу, пасльонових і бобових (3 + 12 мл)

Високоефективний препарат проти абсолютної більшості комах-шкідників, що наносить серйозної шкоди сільському господарству і всіх видів хвороб.

  • У шкідників не виникає стійкість до препарату;
  • Ефективний при нормальних і підвищених температурах;
  • Препарат надає токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах, пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
  • Висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобриво в складі препарату має антистресовий ефект, відновлює зростання і підвищує якість врожаю;
  • Прилипач, що входить до складу, підвищує ефективність і тривалість дії.

Завдяки наявності в своєму складі поверхнево-активної речовини поліпшується змочування поверхні листя і рослин, що сприяє кращому проникненню діючих речовин в рослину і зменшує витрату розчину препарату.

Склад діючої речовини: ацетоміпрід 90 г/л., Фіпроніл 50/г., ПАВ.

Фосфорно-калійне добриво з фунгіцидною ефектом і вираженим профілактичним і лікувальним дією проти більшості патогенів (P 2O 5+K 2O), NPK 14.6.12, стимулятори росту.

Спосіб застосування: розчинити вміст 2-х пакетів в 10-12 л води. Розчин ретельно розмішати і обробити 2 сотки.

Шкідник Норма витрат
Совки, голі слимаки, павутинний кліщ, дротяники, капустянка звичайна, галова нематода, колорадський жук, довгоносик, листоблішка, горохова плодожерка та ін. 1пакет 3мл + 1пакет 12мл
на 10 л води
Хвороби Норма витрат
Фітофтороз, картопляна цвіль, верхова гниль, внутрішній некроз, чорна бактеріальна плямистість, бура плямистість листя, сенторіоз, біла гниль, макроспоріоз, гнилі, чорна ніжка, зів'янення, бактеріоз, борошниста роса і ін. 1пакет 3мл + 1пакет 12мл
на 10 л води

Максимальна кратність обробок за сезон - 2.

Період очікування - 14 днів.

Заходи безпеки: під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та очі. Після роботи вимити з милом руки і обличчя.

Перша допомога: При попаданні препарату на шкіру або очі, промити їх чистою водою. При попаданні в шлунок - очистити шлунок, вжити активоване вугілля, звернутися до лікаря.

Зберігання: зберігати в закритій заводській упаковці, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від -10 до + 400С.

Токсичність: 4 клас токсичності.

Термін зберігання: 4 роки.


Відгуки про товар
Залиште відгук про товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії