Інсектициди від трипса

Ефективний засіб від трипсів для кімнатних рослин, теплиць і культур на відкритому грунті

Цього шкідника можна зустріти на будь-якому континенті, де є флора. Незважаючи на крихітні розміри (від 0,5 до 3 мм в середньому), комаха легко заполоняє всю ділянку і масово знищує рослини. А ще - переносить багато фітоінфекцій, які на даний момент практично не піддаються лікуванню. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує боротися з трипсами засобами, які отримали відмінні відгуки досвідчених садівників-городників. У каталозі представлені:

  • Комплексні інсектициди від трипсів на основі отрут, які блокують роботу нервової системи комах. Як правило, вони діють системно і борються з широким переліком шкідників. При роботі з цими засобами необхідно дотримуватися граничної обережності. Не завжди підходять для орхідей та інших кімнатних рослин.
  • Еко засоби проти трипсів на основі екстрактів особливих рослин, продуктів життєдіяльності деяких грунтових грибів і бактерій. Максимально органічний склад швидко деактивується і не є небезпечним для людини і домашніх тварин.

Наші засоби боротьби з трипсами на капусті, орхідеї або інших культурах дають помітний результат. Чим раніше ви почнете обробку, тим більше шансів врятувати рослини. Виявити ураження шкідником не так просто - комаха швидко ховається в грунті. Його видають характерні проколи і «знекровлені» цятки, які поступово зливаються воєдино і приводять до загибелі зеленої крони. Трошки уваги, і відмінний урожай забезпечений.

Купити інсектициди від трипс за оптовими цінами

Ми є прямим постачальником для більшості представлених виробників. Завдяки цьому ви можете купити засоби від трипси за найкращими цінами. Для постійних покупців і на опт надаються додаткові знижки.

Продавці «Агромаг» готові проконсультувати за будь-яких питань. Потрібна допомога у виборі отрути від трипсів - телефонуйте.

Надсилаємо замовлення поштовими компаніями по всій Україні. Будь-який інсектицид від трипсів з актуального каталогу присутній на складі в достатній кількості. Навіть оптову партію відвантажимо в найкоротші терміни.

Зверніть увагу, що в магазині передбачений мінімальне замовлення. Для кожної позиції він вказується в картці товару. Цей захід допомагає оптимізувати витрати на доставку. Кооперуйтеся з сусідами, знайомими і купуйте дешевше. У Харкові можливий самовивіз засобів від трипс з зручної вам філії.

Поширені запитання про інсектициди від трипсів

✓ Як швидко я отримаю замовлення, якщо куплю у вас інсектицид від трипс?

Якщо замовлення оформлене в робочий день до 13 годин, ми його відправимо в той же день. Якщо ви замовили засіб від трипс або іншу нашу продукцію в інший час, ми передамо посилку в відділення поштовою службою в найближчий робочий день.

✓ Як швидко потрібно реагувати, якщо з'явилися ознаки трипсів на рослинах?

Це дуже плодовиті і ненажерливі шкідники. Якщо ви виявили хоча б натяк на їх присутність, рекомендуємо якомога раніше купити засіб від трипсів і обробити інсектицидом всю ділянку або теплицю. У нашому каталозі зазвичай продаються комплексні препарати, спрямовані на знищення великого списку шкідливих комах.

✓ Наскільки небезпечні трипси для троянд та інших декоративно зростаючих рослин?

Ці шкідники сповільнюють ріст і розвиток уражених рослин. Декоративні властивості втрачають і квіти, і зелень. Наші засоби від трипсів допоможуть запобігти ураженню куща, тому квіти збережуть відмінний зовнішній вигляд.