Касети для розсади, теплиці

Вирощування рослин в касетах для розсади - найбільш прогресивний спосіб вирощування рослин. переваги:
- Рослини мають сформовану кореневу систему, яка пронизує весь субстрат;
- Життєздатність рослин збільшується майже до 100%;
- Рослини не вимагають пікіровки і не схильні до хвороб;
- Компактне розташування касет дозволяє економити корисну площу теплиці;
- Можливість транспортувати розсаду, не пошкоджуючи рослин.

      

Пластикові касети для вирощування розсади

Заготівля якісного посадкового матеріалу - основа гарної приживлюваності рослин на відкритому грунті і високих врожаїв з кожного куща. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити касети для розсади промислового зразка. Вони являють собою піддон, розділений на індивідуальні комірки стандартної форми. Їх використання дає відчутні переваги в порівнянні з підручними засобами:

  • В процесі проростання в касетах рослина формує розвинену кореневу систему, яка заповнює весь субстрат у формі для розсади.
  • Оскільки рослини вже знаходяться в окремих осередках касети, їх не потрібно розсаджувати і проводити пікіровку. Позбавляючи паростки від пошкоджень, ви підвищуєте їх стійкість до хвороб і шкідників. Життєздатність сіянців досягає 99% і вище.
  • Компактна агрокассета економить місце в теплиці. Лотки з розсадою займають меншу площу, ніж окремі стаканчики.
  • Касетні контейнери для розсади зберігають її цілісність при транспортуванні. Завдяки достатній жорсткості і великій сумарній площі піддону ймовірність випадкового перекидання мінімальна. Розсадні касети для більшої надійності під час перевезення можна поміщати в картонні ящики.

У продажу представлені різні ємності для посадкового матеріалу - від 33 до 99 осередків. Ви можете купити як форми стандартного типу, так і парнички з прозорою кришкою.

Агрокассета виготовляється з міцного пластику. У комплектацію входить відповідний піддон. Лотки, як правило, призначені для багаторазового використання.

Купити касети для розсади з доставкою по Україні

Ми закуповуємо ємності безпосередньо у виробників. Завдяки цьому продаємо лотки за вигідною ціною.

У нас можна купити контейнери як в роздріб, так і оптом. На сайті вказана роздрібна ціна на розсадні касети. Прайс на опт надасть наш менеджер за індивідуальним запитом. Тісна співпраця з виробниками дозволяє запропонувати вам вигідні умови.

Наш інтернет-магазин пересилає пластикові касети під розсаду по всій Україні. Ми співпрацюємо з основними транспортними компаніями. Представлений в каталозі асортимент - вже на складі. Доставка займає 1-3 робочих дні.

У Харкові касети для розсади можна забрати самостійно в одному з наших стаціонарних магазинів.

Поширені питання про касети для розсади

☑ Як вибрати касету для розсади?

Вибір розміру касет залежить від виду самої культури, габаритів паростка і кореневої системи. Перш за все слід звертати увагу на розмір посадкового осередку.

☑Скільки служить касета для розсади

Касети для вирощування розсади виготовляються з міцного пластику. У комплектацію входить відповідний піддон. Лотки призначені для багаторазового використання: зазвичай вони витримують 4-5 циклів.

☑ Як доглядати за касетами для розсади

Обслуговування касет проводиться так само просто, як і миття звичайного посуду. Касети промивають водою з дезінфікуючим засобом (таким чином видаляються спори грибків), споліскують чистою водою, потім сушать до повного висихання.