Насіння Агромаг™

Замовлення на насіння приймаються тільки через сайт.

Оптовий продаж насіння

Найбільш популярний спосіб купити насіння в Україні - замовити їх з доставкою поштою. Цей шлях обирають і ті, кого цікавить опт, і роздрібні покупці. Наш інтернет-магазин пропонує величезний каталог насіння городніх і садових рослин:

  • овочей;
  • зелені;
  • квітів;
  • газонних трав.

Ми гарантуємо, що ви купуєте якісний посівний матеріал. Висока врожайність і хороша схожість розсади забезпечили популярність насіння нашого онлайн магазину не тільки в Харкові, але і на території всієї України.

У каталозі вказана роздрібна ціна. На замовлення насіння оптом надаються спеціальні знижки.

Недорого купити насіння поштою через інтернет

Основна маса кінцевих споживачів насіння овочів та квітів - жителі сільської місцевості. Чи буде поруч з вами магазин з хорошим асортиментом якісного насіння, велике питання. Але відділення пошти напевно є. Наш інтернет-магазин пропонує скористатися інтернетом:

  • На сайті підібраний величезний каталог якісного насіння всіх популярних в Україні культур.
  • Насіння купити можна оптом або оформити невеличке замовлення. При цьому ціни будуть нижчими, ніж у більшості стаціонарних магазинів.
  • Посилки припускають оплату післяплатою.
  • Інтернет-магазин співпрацює не тільки з Поштою України, а й пересилає насіння за допомогою інших транспортних компаній. У Харкові можливий самовивіз.

На складі зберігається достатній запас актуальних позицій. Ми організуємо доставку протягом 1-2 робочих днів.

Насіння рослин в нашому онлайн магазині - гарантія якості

Ми співпрацюємо з провідними постачальниками, чия продукція адаптована до українського клімату. Насіння розфасовуються в пакети для роздрібного продажу двох типів:

  • стандарт 80х150 мм;
  • з позначкою Б.П. 115х165 мм.

Упаковка виготовлена з щільного паперу і покрита захисним лаком. Завдяки йому насіння не контактують з вологою і світлом. Їх властивості довго зберігаються при транспортуванні і зберіганні - замовляйте будь-яку потрібну оптову партію.

На кожному пакеті нанесена детальна інформація про сорт, термін придатності, кількість посівного матеріалу. Європетля, що закріплена на верхньому клапані, полегшує оформлення вітрини.

Шукаєте, де недорого і надійно купити насіння оптом - звертайтеся в «Агромаг». Для бізнес-партнерів крім низьких цін доступне передзамовлення перед початком посівного сезону.

Поширені питання про пакетоване насіння

☑ У вас є роздріб при купівлі насіння?

Все насіння розфасовуються в окремі пакети до 20 гр для роздрібного продажу. Але купити насіння можна тільки від 20 упаковок одного виду. Якщо ви замовляєте від 60 пакетів одного виду - діють оптові ціни.

☑ Як здійснюється доставка насіння?

Доставляємо замовлення будь-якою зручною вам транспортною компанією: Нова пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс, Гюнсел, УКРПОШТА. У Харкові доступний самовивіз з будь-якого магазину мережі Агромаг.