Насіння квітів

Недорого купити насіння квітів оптом і в роздріб

Красиві квіти на декоративних клумбах - це зовсім не складно. Наш інтернет-магазин пропонує замовити квіткові насіння ошатних і одночасно стійких сортів. У каталозі на сайті - великий асортимент айстр, чорнобривців, петуній, іпомей і інших популярних красунь, які ви можете виписати за лічені хвилини. Ваші клієнти оцінять високу схожість і обов'язково на наступний рік повернуться знову. Будь-який об'єм опту розкуповується дуже швидко.

Пропонуємо купити насіння квітів поштою, сплативши замовлення післяплатою, або забрати їх в одному з стаціонарних магазинів Харкова.

На покупку насіння квітів оптом надаються спеціальні знижки - ціни будуть вигіднішими.

У продажу квіткові насіння в якісних роздрібних упаковках

Пакетики виготовлені з цупкого паперу, покритої захисним лаком. Насіння квітів не контактують з вологою і світлом, тому тривалий час зберігаються.

На зворотну сторону упаковки нанесена інформація про номер партії квіткового насіння, їх термін придатності, кількість зерняток або їх вага в пачці.

Верхній клапан пакетика з насінням красивих квітів оснащений європетлею для зручного оформлення вітрин.

У продажу два типи пакетів з квітковими насінням:

  • стандартні 80х150 мм;
  • великі з позначкою Б.П. 115х165 мм.

Ви можете виписати через інтернет насіння квітів партією будь-якого розміру. Доставка здійснюється як Поштою України, так і іншими перевізниками.

Поширені питання про насіння квітів

☑ Який мінімальний обсяг насіння квітів доступний до замовлення в вашому інтернет-магазині?

Для оптимізації логістики ми продаємо насіння квітів партіями від 10-20 упаковок. Мінімальний обсяг замовлення вказано в картці товару під кнопкою «купити».

☑ Чи можу я у вас замовити насіння квітів, якщо проживаю в селі?

Так звісно! Ми висилаємо насіння квітів усіма популярними поштовими компаніями в будь-який населений пункт України. Посилки передаються в відділення перевізника в той же день, якщо були оформлені до 13-00 годин, або на наступний робочий день. Термін доставки залежить від графіка роботи транспортної компанії.

☑ Я раніше не вирощувала квіти, насіння що ви продаєте. Чи можу я отримати консультацію про особливості роботи з ними?

Зазвичай докладні інструкції по пророщування насіння квітів знаходяться в описі сорту і на упаковці. Але якщо у вас виникли питання - звертайтесь до нашого продавцями. Вони із задоволенням вам допоможуть.