Насіння овочів

Купити насіння овочів оптом: доставка по Україні

Інтернет-магазин «Агромаг» підготував до нового посівного сезону відмінний асортимент насіння овочів, які продаються дрібним оптом і великими партіями. У каталозі представлені:

  • насіння всіх овочевих культур, що користуються попитом у городників нашої країни;
  • великий вибір сортів як за смаковими якостями, так і по стійкості до несприятливих кліматичних умов і шкідників;
  • різні фасування.

Ми пропонуємо купити оптом насіння овочевих культур, що випускаються під власною торговою маркою. Вони культивуються провідними науково-виробничими аграрними підприємствами України та тестувалися на вітчизняних полях. На сторінках магазину ви знайдете докладний опис кожної культури, а також рекомендації по її вирощуванню.

На сайті вказана ціна дрібного опту на насіння овочів. При замовленні дуже великих партій зв'яжіться з нашим менеджером - ми запропонуємо відмінні умови співпраці.

Доставка куплених у нас оптом насіння овочів здійснюється в усі регіони України транспортними компаніями. У Харкові товар можна забрати самостійно.

Форми відпустки при купівлі насіння овочів оптом в «Агромаг»

Насіння овочевих культур упаковані в роздрібні пакети двох типів:

  • стандартного розміру 80х150 мм;
  • збільшеного розміру з позначкою Б.П. — 115х165 мм.

На кожному пакетику є докладна інформація - опис культури, її зображення, кількість насіння овочів, термін придатності. На верхньому клапані передбачена європетля, завдяки якій ви зможете максимально ефективно використовувати всю площу вітрини.

Якщо купити насіння овочів оптом ви маєте намір в нашому магазині, не доведеться піклуватися про їх збереження. Кожна індивідуальна упаковка покривається захисним лаком, тому зберігає привабливий глянсовий блиск, а насіння не контактують з вологою. Партія дасть хороший урожай, а значить, клієнти повернуться до вас наступного разу.

Рекомендуємо замовляти насіння овочів оптом заздалегідь. В цьому випадку поки всі будуть поповнювати запаси, ви вже почнете продавати.

Поширені питання про насіння овочів

✓ Яке мінімальне замовлення на насіння овочів для доставки по Україні?

Для більшості пакетованого насіння овочів мінімальне замовлення становить 20 одиниць товару. Точний обсяг мінімальної партії вказується в картці товару під полем ціни.

✓ Чи можу я забрати насіння овочів в Харкові самостійно?

Так, у нашого інтернет-магазину є велика мережа роздрібних торгових точок. Їх адреси можна уточнити в розділі «Контакти». Якщо вам зручно купити насіння овочів з самовивозом в Харкові, повідомте про це менеджеру «Агромаг».