Насіння цукіні

      

Продаж насіння цукіні оптом

Кабачок цукіні відрізняється більш насиченим смаком, щільною м'якоттю. У ньому майже немає насіння, а форма рівномірна і зручна для кулінарної нарізки. Тож не дивно, що цей овоч зберігає свою популярність. Якщо вам потрібно купити насіння цукіні, найбільший вибір в Харкові ви знайдете в інтернет-магазині «Агромаг»:

  • Ми продаємо насіння цукіні оптом, в тому числі і невеликими партіями для підсобних господарств.
  • Продукція випускається під власною торговою маркою. Ми пропонуємо купити насіння цукіні, в якості яких повністю впевнені. Сировина закуповується у провідних українських селекційних господарств, з якими ми співпрацюємо багато років. Насіннєвий фонд адаптований до українського клімату і радує високою врожайністю. Ми отримуємо тільки позитивні відгуки.
  • Насіння кабачків цукіні завжди свіжі. Їх можна сміливо купувати не тільки перед посадкою, але і про запас.
  • Завжди в наявності — великий вибір сортів, в тому числі голландського насіння цукіні, що відрізняються декоративним видом і швидкістю дозрівання.

Ми пропонуємо купити насіння цукіні за дуже вигідними цінами. На великий опт діють хороші знижки.

Доставка насіння цукіні — з Харкова по всій Україні

Ми відправляємо замовлення всіма поштовими службами. Вартість доставки насіння цукіні залежить від тарифів перевізника. Термін — 3-5 робочих днів. Чим більше нашої продукції ви купуєте, тим дешевше виходить. Кооперуйтеся з друзями і сусідами — в нашому каталозі знайдеться все необхідне для городника-садівника.

Ми подбали про те, щоб продукція в будь-яких умовах зберігала свої якості і товарний вигляд:

  • Насіння цукіні розфасовані в індивідуальні пакети невеликої ємності.
  • Упаковка покрита захисним лаком, тому захищає вміст від контакту з вологою і світлом.
  • Кожна відпускна одиниця насіння кабачків цукіні містить детальну інформацію.
  • Европетелька зі зворотного боку пакета дозволяє красиво розміщувати насіння цукіні на стенді або вітрині роздрібних магазинів.

У Харкові насіння цукіні можна забрати самостійно, домовившись заздалегідь зі співробітником інтернет-магазину. Ми організували велику мережу роздрібних точок продажу.