Насіння трав та прянощів

Купити насіння пряних трав оптом і в роздріб

Інтернет-магазин «Агромаг» підготував великий каталог насіння зелені, яке продається оптом і невеликими партіями. На відміну від посівного матеріалу незрозумілого походження, наша продукція дає високий урожай з відмінними смако-ароматичними якостями.

В наявності насіння таких прянощів, як зелень петрушки або кореневі її сорти, м'ята, базилік, салат і багато інших приправ.

Щоб пряні насіння зелені зберігали високу схожість, вони:

  • проходять ретельний селективний відбір;
  • упаковуються в пакети із спеціальним покриттям, що запобігає контакту насіння пряних трав з вологою і сонячним світлом.

Упаковки адаптовані до продажу в стаціонарних роздрібних магазинах. Вони оснащені європетлею для кріплення на вітрині. На зворотному боці надається інформація про номер партії, термін придатності, кількість насіння зелені в пакеті.

Ми пропонуємо купити насіння зелені в пакетах двох типів - стандартних 80х150 мм, а також з позначкою Б.П. 115х165 мм. На сайті вказана роздрібна ціна. На опт надається спеціальна знижка.

Доставка насіння приправ - по всій Україні

Пересилаємо замовлення, в тому числі оптові, транспортними компаніями. Складські запаси дозволяють відправити будь-яку партію протягом 1-2 робочих днів. У Харкові передбачений самовивіз насіння прянощів зі зручної вам стаціонарної торгової точки.

Пряні насіння зелені - це стабільний попит і завжди хороший урожай.

Поширені питання про насіння пряних трав, приправ

✓ Чи можна купити пакетовані насіння пряних трав оптом?

Так, при оптовому замовленні ціна на насіння пряних трав і зелені залежить від обсягу вашого замовлення.

✓ Ви продаєте тільки в Харкові або купити насіння трав можна з доставкою по Україні?

Інтернет-магазин працює на всю Україну. Але при виборі доставки поштовими компаніями діє мінімальне замовлення.