Насіння базиліка

      

Замовити насіння базиліка за вигідними цінами

Базилік - неперевершена приправа для м'яса, риби, птиці, салатів, соусів і навіть десертів. Він чудовий в свіжому і сухому вигляді. Якщо у вас є присадибна ділянка - обов'язково посадіть цю пряність. Де купити насіння базиліка відмінної якості? В інтернет-магазині «Агромаг»:

  • В асортименті - великий вибір сортів насіння базиліка. Це і фіолетовий з бархатними нотками, і класичний зелений для освіжаючих напоїв. Вибирайте те, що любите - відмінний урожай гарантований.
  • Насіння базиліка, які ми продаємо під власною торговою маркою, закуповуються безпосередньо у провідних селекційних господарств. Це свіжий посівний матеріал, який дає хорошу схожість і відповідає опису сорту.
  • На складі підтримується достатній запас продукції. Потрібно купить насіння базиліка оптом - відвантажимо партію в максимально стислі терміни. Можливо оформлення передзамовлення на опт.

Наші ціни на насіння базиліка - вигідні і при роздрібній, і при оптовій купівлі. Чим більше ви замовляєте, тим нижче вартість однієї одиниці товару.

Якщо ви займаєтеся роздрібним продажем насіння базиліка, то оціните яскраву і зручну упаковку. Пакети привертають увагу покупців і інформують про особливості вирощування, їх легко розвішувати на вітринах і стендах. Вміщені всередині насіння базиліка захищені від зовнішньої вологи спеціальними лаком.

Купити насіння базиліка з доставкою по Україні

Інтернет-магазин організовує пересилання насіння базиліка будь-якою зручною вам поштовою компанією. Ви отримаєте продукцію протягом 3-5 робочих днів, навіть якщо це опт. У Харкові доступний самовивезення з відповідного магазину нашої торгової мережі - в цьому випадку погоджуйте деталі зі співробітником інтернет-магазину.

Для оптимізації логістики встановлено мінімальну кількість упаковок насіння базиліка, що ви можете замовити. Воно вказано окремо для кожного сорту в поле «Кількість» біля кнопки «Купити». Якщо у вас виникли питання або потрібна консультація, зв'яжіться з нашими продавцями. Ми завжди раді допомогти.