Засоби від білокрилки

Кращі засоби від білокрилки для садів, городів і теплиць

Виявити білокрилку досить просто. Зі зворотного боку листя ви побачите безліч білих крихітних мушок, білуватий наліт і безліч личинок. Маленька комаха, схожа на моль, розмножується з катастрофічною швидкістю. І проблема не тільки в тому, що личинки висмоктують всі сили з рослин. Цей шкідник, якщо від нього не позбутися, попутно заражає ваші грядки небезпечними інфекціями, серед яких - борошниста роса, сіра гниль, мозаїка, хлороз. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити інсектицид від білокрилки комплексної дії.

У нашому каталозі зібрані отрути від білокрилки всіх існуючих типів:

  • Системні інсектициди від білокрилки на основі пірідабена, піріміфос-метилу, диазинон. Препарати блокують роботу нервової системи комах і призводять до швидкої загибелі дорослих особин і личинок. Такі засоби добре допомагають в боротьбі з цілим комплексом шкідників.
  • Витяжки рослин, що діють як природні отрути від білокрилки. Засоби цього типу більш безпечні для людини і навколишнього середовища, можуть застосовуватися для обробки кімнатних рослин і в органічному садівництві.
  • Засоби боротьби з білокрилкою на основі ПАВ і мінеральних олій перекривають доступ кисню до зимуючих комах, викликаючи їх загибель. Склади використовуються для профілактики на початку і кінці вегетативного сезону.

Вибір, яке купити засіб від білокрилки, повинен грунтуватися на типі рослин, способі культивування, історії попередніх протравок. Можна навіть комбінувати інсектициди. Спеціаліст «Агромаг» допоможе підібрати оптимальні отрути.

Купити інсектицид від білокрилки оптом

Більшість засобів від білокрилки продається встановленими мінімальними партіями. Відпускний поріг вказаний для кожної позиції в картці товару. Це зроблено для оптимізації логістики. Якщо вам потрібно невелику кількість інсектициду - об'єднуйтеся з сусідами. Ця напасть зазвичай носить масовий характер, боротися разом дешевше і ефективніше.

Наші ціни на отрути від білокрилки - оптимальні, а продукція завжди свіжа і оригінальна. Для бізнес-клієнтів і постійних покупців діють знижки.

Доставляємо засоби від білокрилки поштовими службами по всій Україні. Каталожні позиції знаходяться на складі в достатній кількості - відвантаження займає мінімум часу. Можливе передзамовлення.

 

Поширені запитання про засіб від білокрилки

✓ Яке з ваших засобів краще від білокрилки на капусті?

В каталозі є як спеціально розроблені засоби від білокрилки та інших шкідників, що вражають капусту, так і універсальні препарати комплексної дії. Продавець «Агромаг» допоможе підібрати те, що найбільше підійде у вашому випадку - зателефонуйте нам.

✓ Чи можна використовувати ваші засоби від білокрилки в теплицях?

Так, у нас в продажу є інсектициди від білокрилки, які підходять для теплиць. Потрібна допомога у виборі - продавці готові проконсультувати.

✓ Якщо ця гидота з'явилася на кімнатних рослинах, чи можна використовувати ваші засоби від білокрилки?

У більшості випадків так, але обробку засобами від білокрилки слід проводити поза житловими приміщеннями і обов'язково дотримувати інші засоби безпеки.