Засоби від довгоносика

Великий вибір інсектицидів від довгоносика за оптимальними цінами

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити засоби від довгоносиків з високою ефективністю. В наявності отрути для полуниці, буряку, від комірних різновидів, що вражають зерно.

Незважаючи на крихітний розмір окремої особини цей шкідник здатний стати екологічним лихом (таке вже траплялося не раз). Профілактична боротьба з довгоносиком інсектицидами і фізичними методами - єдиний спосіб зберегти рослини і врожай. Адже харчується слоник (інша народна назва жучка) абсолютно всім - корінням, плодами, насінням, зеленню, квітами, пагонами.

Обробляти засобами від довгоносика рекомендується як сходи, так і насіння. Плівка з інсектициду від довгоносика захищає зерно від самок, які прагнуть відкласти в нього яйця. Таким чином відчутно скорочується чисельність популяції шкідника. У каталозі «Агромаг» можна купити отрути від довгоносика різного типу:

  • Засоби для боротьби з довгоносиком на основі різних інсектицидів системної і контактної дії, які блокують роботу нервової системи. Забезпечують масове знищення дорослих особин і личинок.
  • Біо засоби від довгоносика, що представляють собою витяжки рослин або продукти з особливих ґрунтових грибів. Вони безпечні для екології та можуть використовуватися в органічному садівництві.

У більшості випадків інсектициди від довгоносиків - комплексні препарати, що знищують великий перелік комах-шкідників. Консультант магазину допоможе купити засіб з оптимальними властивостями. Економте сили і час!

Доставка засобів від довгоносика - по всій Україні

Організуємо пересилання замовлення зручною вам поштовою службою. Асортимент онлайн каталогу вже є на сайті в достатній кількості. Відвантаження навіть великого опту засобів від довгоносика займає мінімум часу.

У Харкові товар можна забрати в одному з наших фізичних магазинів після узгодження деталей з менеджером.

Запропонуємо кращі ціни на інсектициди від довгоносиків. Наші продукти - завжди з нормальними термінами придатності і тільки оригінального походження. Якість гарантуємо. Постійним покупцям і на опт передбачені знижки.

Зверніть увагу: на маленькі фасування засобів від довгоносика встановлений мінімальний обсяг продажу, який вказується в картці товару. Так оптимізуються логістичні витрати для покупця. Якщо вам потрібно менше кошти - кооперуйтеся з сусідами. Цей шкідник не обмежується тільки однією ділянкою.

 

Поширені питання про засоби від довгоносика

☑ Коли слід проводити обробку рослин отрутою від довгоносика?

Найбільшу небезпеку цей шкідник представляє для молодих бутонів і бруньок. Після пошкодження з них вже не розвинуться повноцінні листя, квіти або плоди. Тому інсектицидами від довгоносика сад слід обробляти в три етапи:
• коли бруньки починають набухати, так звана фаза зеленого конуса;
• в кінці фази цвітіння;
• через 10 днів після цвітіння.
Перед повномасштабним використанням інсектициду від довгоносика рекомендуємо спочатку випробувати його на одній рослині або його частині.

☑ Які інсектициди від довгоносика працюють найкраще?

Всі отрути від довгоносика з нашого каталогу перевірені багатьма користувачами на практиці і показують хороші результати. Однак ми рекомендуємо чергувати інсектициди з різною діючою речовиною. Продавці «Агромаг» допоможуть підібрати найкращий для вас варіант.

Нові товари