Засоби від хруща

      

Ефективні засоби захисту від хруща за вигідними цінами

Хрущ проходить всі стадії життя від яйця до дорослої особини (імаго) протягом чотирьох років. Личинка хруща розвивається в грунті і страждає феноменальною ненажерливістю. У хід йде все - коріння, молоді пагони, коренеплоди, бульби, цибулинні. Садівники-городники втрачають не тільки врожаїв, а й дорослих рослин. Тому засоби від хрущів і їх личинок користуються стабільним попитом.

Ми рекомендуємо купити інсектициди від личинок хруща заздалегідь. Найкращий час внесення препарату - перед посадкою культур і обробка грунту з першого тепла. Таким чином вдається знищити більшу частину шкідників на старті сезону.

Основні види отрут від хруща

Використовуються засоби для боротьби з хрущем та його личинками декількох принципово різних груп:

  • Інсектициди від хруща системної дії проникають всередину рослин і отруюють комаху, що намагається ними поживитися. Найчастіше в основі формули лежить імідаклоприд, біфентрин, фіпроніл - нейротоксини вражають нервову систему і викликають параліч. У регламентованих дозах не є небезпечними для людини і хребетних тварин.
  • Отрути від хруща на основі добрив. Як правило, це калієво-фосфорні і азотовмісні добавки.
  • Біо засоби захисту від личинок хруща в своєму складі містять бактерії, нематоди, деякі види ґрунтових грибків. Дія - або зараження комахи, що призводить до смерті, або вироблення природних отрут. Дія буде повільним, але пролонгованим і безпечним для навколишнього середовища.

Часто до складу засобів від хруща входять прилипачі і інші компоненти, що поліпшують їх характеристики.

Купити інсектициди від хруща з доставкою по Україні

У каталозі інтернет-магазину «Агромаг» представлено широкий асортимент комплексних засобів від хруща та інших шкідників. Ми допоможемо підібрати отрути для бульбових, плодово-ягідних насаджень та інших рослин з урахуванням історії обробок в попередні роки. У нас:

  • Оптимальні ціни на оригінальні свіжі кошти.
  • Можливість купити інсектициди від личинок хруща дрібним і великим оптом.
  • Різні форми випуску і обсяги фасування.

Доставимо замовлення в будь-яку точку України поштовими службами. Для постійних клієнтів та комерційних партнерів запропонуємо відмінні персональні знижки. Кооперуйтеся з сусідами і друзями - разом вигідніше.

Поширені запитання про засіб від личинок хруща

✓ Коли слід проводити обробку засобами від личинок хруща?

Комаха стає активним в момент розпускання перших бруньок. Різні засоби від личинок хруща відрізняються механізмом дії. Але чим раніше ви почнете системну боротьбу з шкідником, тим кращий отримаєте результат.

✓ Які засоби від личинок хруща найбільш ефективні?

Ми рекомендуємо поєднувати кілька типів препаратів. Засоби від личинок хруща у вигляді азотистих добрив дуже добре працюють і одночасно підвищують врожайність. Біопрепарати на основі личинок нематод вражають безпосередньо шкідника, але не шкодять навколишньому середовищу.

✓ Чи можна придбати засоби від личинок хруща в невеликій кількості?

На кожний засіб від личинок хруща встановлений мінімальний розмір замовлення. Якщо для вас це дуже багато, спробуйте скооперуватися з сусідами. Зазвичай цей шкідник докучає всім навколишнім ділянкам - узгоджена боротьба дає кращі плоди.