Засоби від капустянки

      

Ефективні препарати від капустянки: великий вибір форм і фасовок

Цей шкідник відомий під багатьма назвами - капустянка, земляний рак, кріт-цвіркун, дзига. Заселення участку колоніею комах здатне грунтовно зіпсувати або зовсім знищити майже весь урожай. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити ефективні хімічні препарати для боротьби з капустянкою. У нашому каталозі - великий вибір засобів від капустянки Рембек (Rembek).

Як виробник отрут для капустянки Рембек, ми запропонуємо весь доступний асортимент за найвигіднішими в Україні цінами. Якщо потрібна консультація по вибору захисту розсади або відлякувачу капустянки, зв'яжіться з нашими кваліфікованими продавцями.

Каталог засобів від капустянки з високою ефективністю

Ми пропонуємо купити отруту для капустянки на основі перевірених хімічних засобів:

  • Імідаклоприд викликає параліч шкідника, після контакту із засобом капустянка гине.
  • Хлорпирифос на тривалий час паралізує нервову систему комахи.
  • Борна кислота безпечний для людини і домашніх тварин препарат, але отрута для капустянки.
  • Гас хороший відлякувач капустянки, тому часто використовується як захист розсади.

Отрута виготовляється в різних формах - гранули, крупа. Вона повністю готова до застосування. В наявності  як компактні фасування препаратів від капустянки, розраховані на невеликий город або дачу, так і упаковки по 5-10 кг.

Пересилаємо хімічні засоби боротьби з капустянкою по всій Україні. Термін доставки препаратів до трьох робочих днів.

 

Поширені питання про засоби від капустянки

✓ Яку форму препаратів від капустянки краще використовувати?

Ми продаємо отруту від капустянки у вигляді гранул і крупи. Гранули призначені для закладки в нори і ходи шкідника. Крупу рекомендується розсипати в лунку під розсаду.

✓ Чи небезпечні домашнім улюбленцем отрути для капустянки?

До складу засобів від капустянки входять речовини, які викликають серйозні отруєння у птахів і домашніх тварин. Дуже важливо точно дотримуватися інструкції, які є на кожній упаковці.

✓ Наскільки безпечно зберігати препарати від капустянки на складах?

«Агромаг» упаковує засоби від капустянки в міцні герметичні пакети. За умови, що упаковка зберігає свою цілісність, отруту можна транспортувати поштовими компаніями і зберігати на складах, що не припускають безпосереднє сусідство з харчовими продуктами.