Засоби від мурах

      

Великий вибір препаратів від мурах за розумними цінами

Мурахи - неприємні шкідники, які заводяться як на садово-городніх ділянках, так і в будинках. Позбутися від них досить проблематично. Щоб вирішити цю проблему якомога швидше і ефективніше, рекомендуємо купити хімічні засоби від мурах. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені препарати антимураха різних форм випуску:

  • Рідкі отрути для мурашок призначені для садових шкідників. Їх розводять водою і обробляють грядки в городі, дерева в саду, інші об'єкти на вашій ділянці.
  • Отрута для мурашок у вигляді сипучих фракцій. Зазвичай використовується для рудих і чорних садових мурах. Ліками посипають місця їх проживання і доріжки, по яких вони пересуваються. Деякі сухі отрути від мурах можна розводити у воді і обприскувати дерева або грядки в саду, городі і на дачі.
  • Гелі від мурах - купити таку форму бажано для будинку або квартири. Препарати зазвичай мають більш широкий спектр дії і в домашніх умовах ефективно знищують мошку, тарганів. Гелі від мурах легко нанести на стіни, під плінтус. Гелевий антімуравей можна використовувати в кухні, в житлових приміщеннях і машині. Склад препарату найкраще діє на домашніх мурах.

У продажу - засоби від мурашок перевірених виробників. Їх ефективна дія підтверджують всі наші постійні покупці.

При необхідності допоможемо купити антимураху з потрібним вам складом - на основі борної кислоти, імідаклоприду, хлоропіріфоса, циперметрину, сумітіону.

Купити засіб для боротьби з мурахами з доставкою по Україні

Ми є виробниками ряду торгових марок, а інші хімічні засоби від мурах закуповуємо безпосередньо у виготовника, тому запропонуємо мінімальні в Україні ціни. Постійним покупцям, а також на великі партії надаються хороші знижки.

В наявності - різні фасування препаратів від мурах.

Ми пересилаємо отруту від рудих, червоних і чорних мурашок по всій Україні. Якщо у вас вдома або на ділянці з'явилася ця напасть - рекомендуємо вживати заходи боротьби невідкладно.

Поширені питання про засоби від мурах

☑ Чим відрізняються різні засоби від мурах?

Основна відмінність - діюча речовина. Препарати на основі борної кислоти відносно безпечні для інших тварин, але менш ефективні. Більш дієві склади на основі імідаклоприду і хлорперіфосу, але з ними потрібна обережність.

☑ Де можна використовувати отруту від мурах?

Залежно від складу, препарати від мурах можуть використовуватися для обробки садових і городніх рослин, присадибної ділянки, клумб, складських і житлових приміщень, різних архітектурних об'єктів. У нашому каталозі є всі типи.

☑ Який мінімальний обсяг замовлення засобів від мурашок доступний в вашому інтернет-магазині?

Залежно від фасування і вартості за одну упаковку отрути для мурашок мінімальна відпускна партія при замовленні через інтернет складає від 1 до 10 штук. Цю кількість вказано на сторінці товару у полі «кількість» під ціною.