Засоби від плодожерки

Еко і системні інсектициди від плодожерки в одному каталозі

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити засоби від плодожерки всіх видів, поширених на території України.

Назва плодожерки об'єднує безліч видів метеликів сімейства листокруток - яблуневі (східні), сливові, грушеві. Коли ми говоримо «червивий», то маємо на увазі поразку врожаю личинками саме цього шкідника. Доросла особина сама не харчується, але відкладає яйця на листах плодах. Личинка (черв'ячок) вгризається в м'якоть, прогризає її дощенту кісточки, заповнюючи ходи своїм екскрементами. В результаті плід в'яне і відпадає. Одна личинка за життєвий цикл здатна зіпсувати кілька фруктів.

Досвідчені садівники рекомендують своєчасно обробляти плодові дерева інсектицидами від плодожерки. Інші засоби боротьби показують дуже низьку ефективність. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені кілька типів отрут:

  • Системні інсектициди від яблуневої (східної) плодожерки та інших її різновидів на основі речовин, що вражають нервову систему комах.
  • Використовувані в органічному садівництві засоби проти плодожерки яблуневої та інших видів на основі токсинів природного походження - витяжок рослин, деяких видів грунтових грибів, бактерій.

Як правило, засоби від плодожерки борються з цілим комплексом шкідників. Так що кількість обробок і хімікатів в вашому саду буде мінімальним. Продавці магазину допоможуть підібрати оптимальні інсектициди від плодожерки - телефонуйте.

Купити засоби для боротьби з плодожеркою за вигідними цінами

«Агромаг» продає інсектициди проти плодожерки перевірених виробників. Засоби показують відмінну ефективність в боротьбі з усіма видами шкідника - грушевої, яблуневої, сливової плодожерки. У нас:

  • Завжди свіжі оригінальні агропрепарати.
  • Великий вибір фасовок і складів.
  • Низькі ціни на засоби від плодожерки оптом.

Зверніть увагу, що на інсектициди від плодожерки, розфасовані малими обсягами, встановлений розмір мінімального замовлення. Так вартість доставки буде доцільною. Пересилаємо товари по всій Україні зручними вам поштовими службами. У Харкові покупку можна забрати в одному з стаціонарних магазинів мережі, попередньо домовившись з менеджером.

 

Поширені питання про засоби від плодожерки

☑ Коли слід використовувати інсектициди проти яблуневої плодожерки?

Найнебезпечнішою для плодових дерев стадією розвитку комахи є гусениці. Вони масово з'являються з яєць через 8-12 діб після пікового льоту метеликів. Ось в цей період і потрібно проводити обробку інсектицидами від плодожерки. Після того, як гусінь проникне в плід, позбутися від неї вже не вийде. З метеликами боротися інсектицидами від яблуневої плодожерки теж марно.
Літ метеликів активізується під час цвітіння, активність припадає на нічний час, з-за чого складно визначається. Тому краще всього зробити дві обробки інсектицидами від плодожерки - одну після цвітіння, коли з'являються зав'язі і самки комах починають відкладати яйця. Другу - через 10-12 днів після першої в період зростання і дозрівання плодів. Подальшу боротьбу досвідчені садівники рекомендують проводити без використання «хімії», відловлюючи метеликів за допомогою пасток і ловчих поясів.

☑ Скільки в сезон знадобиться провести циклів обробки саду інсектицидами від яблуневої плодожерки?

У кліматі України зазвичай виростає одне-два покоління плодожерки, в особливо теплі і посушливі роки може розвинутися і три-чотири. Але найважливішою частиною боротьби є грамотна весняна обробка інсектицидами від плодожерки, оскільки перший літ наймасовіший і синхронний.

☑ Чи небезпечні інсектициди від яблуневої плодожерки для дерев?

Препарати, які продаються в «Агромаг», переносяться зазвичай добре. Але ми рекомендуємо спочатку обробити одне дерево (якщо це великий сад) або невелику гілку і почекати пару діб. Якщо з рослиною все в порядку, даний інсектицид від плодожерки можна спокійно використовувати на всіх аналогічних видах насаджень.