Засоби від мишей і щурів

Сучасні засоби дератизації: позбавляємося від щурів і мишей

Гризуни - постійні відвідувачі не тільки приватних будинків, дач і продовольчих складів. У квартирах вони себе почувають також непогано. Позбутися від таких сусідів механічними або народними методами вкрай складно, особливо в період осіннього пошуку теплого житла. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити засіб від мишей і щурів на основі хімічної речовини бродіфакум. Цей препарат викликає задуху шкідників. У пошуках свіжого повітря звірята вибираються з приміщення, тому їх тушки не видають неприємного запаху. Більш того, в щурячу отруту додається муміфікатор, що перешкоджає розкладанню. Для досягнення потрібного ефекту достатньо разового поїдання приманки.

У продажу нашого магазину представлений великий асортимент форм випуску отрути для мишей і щурів:

  • екструдовані гранули;
  • зерно;
  • тісто;
  • воскові брикети.

В отруту для боротьби з пацюками і мишами додаються феромони і улюблені гризунами ароматизатори. Тварини обов'язково знайдуть приманку і забажають нею поласувати. Якщо потрібно обробити територію, доступну домашнім улюбленцем, рекомендуємо вибрати препарати дератизації в захисному пеналі.

Для особливо критичних зон - кухні, продуктової комори в будинку - рекомендуємо придбати засоби від щурів і мишей у вигляді клею. Його склад надійно фіксує лапки, і гризун не може втекти.

Купити ефективні щурячі отрути за розумною ціною

Всі засоби від мишей і щурів з нашого каталогу - оригінальні і хорошої дії. Продукцію під деякими торговими марками ми випускаємо самостійно, решту закуповуємо безпосередньо у виробників. Всі препарати вже готові до вживання і дозволені для використання в будинку, квартирі, на дачі і в інших місцях з постійною присутністю людей.

Якщо ви вагаєтесь у виборі - зателефонуйте нашим менеджерам. Вони допоможуть купити препарати для дератизації (від мишей і щурів) в потрібному для ваших цілей вигляді і обсязі. В наявності - як невеликі пакети так і мішки місткістю до 10 кг. Міцна упаковка дозволяє транспортувати і зберігати кошти без будь-яких ризиків.

Постійним і оптовим покупцям запропонуємо вигідні знижки на препарати від мишей і щурів. Доставка - в усі регіони України транспортними компаніями.

Поширені питання про отруту для мишей та щурів

☑ Чи небезпечна отрута для щурів і мишей домашнім улюбленцем?

Так. Якщо ви плануєте використовувати будь-яку отруту в домі або інших місцях, до яких у домашніх тварин є доступ, рекомендуємо поміщати її в спеціальні пенали. Тушки мертвих гризунів потрібно збирати і утилізувати.

☑ Чи можна використовувати отруту від гризунів на відкритому грунті?

Так, в нашому каталозі є такі отрути, які зберігають свою ефективність навіть в середовищі з високою вологістю. В основному це парафінові брикети. Якщо у вас є сумніви або питання по вибору отрути від мишей і щурів, зв'яжіться з консультантом «Агромаг».