ПацюкOFF Брикети (3цвета + 3аромата) дой-пак 200 г

Код товару: 5826
В наявності
18.5 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 10 шт; шаг заказу: 1 шт
Гуртові ціни:
  • 10 або більше: 16.50 грн.
  • 80 або більше: 16.70 грн.

Пацюк Офф - Пресовані воскові брикети (3 кольори + 3 аромати) - - Засіб дозволений до застосування в житлових та нежитлових приміщеннях.

Форма випуску: готовий для застосування родентицидний засіб у формі пресованих воскових брикетів зеленого, червоного і жовтого кольору, з ароматом сиру, арахісу і карамелі, масою 5-7 г, фасоване в тару з полімерних матеріалів.

Призначення: для знищення мишоподібних гризунів (мишей, щурів) в умовах побуту. Засіб дієвий навіть в разі резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші і щурі з легкістю приманюються особливими речовинами, які є в засобі, і гинуть протягом 3-7 днів після з'їдання засобу. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння у інших мишоподібних, гризуни гинуть у відкритому просторі, в результаті задухи.

Зверніть увагу! Засіб потрібно постійно додавати, не допустивши його повного поїдання. До повного зникнення гризунів!

Склад: Їстівна основа (суміш їстівних компонентів), приманки, гіркота, і інші допоміжні речовини, діюча речовина - бродіфакум (0,005%).

Методи безпеки: Тримати засіб в місцях, недоступних для дітей і тварин. Не доторкатися до засобу незахищеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або в гумових рукавичках. У разі попадання засобу на шкіру, промити великою кількістю води з милом. Під час роботи із засобом не можна приймати їжу, питво або курити. У разі попадання засобу в шлунок, терміново звернутися до лікаря. Після завершення робіт із засобом, упаковку, залишки засобу і трупи гризунів зібрати і закопати в землю на глибину) 0,5 метра.

Протиотрута: Вітамін К1 (фитоменадион).

Умови зберігання: в темному, сухому місці при температурі від -15 до +30 і відносній вологості повітря не більше 85%.

Спосіб застосування: приманку висипають або розкладають за допомогою совка на шматочки картону, поліетилену, в невеликій кількості (для боротьби з мишами по 6-8 шт, для боротьби з пацюками по 10-12 шт.)

Засіб є малотоксичним - (4 клас небезпеки)

Термін придатності та зберігання: 36 місяців.


Відгуки про товар
Залиште відгук про товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії