Фунгіциди

Фунгіцидні препарати для рослин

Шкідливі бактерії і грибки - причина багатьох захворювань плодово-ягідних культур, бульбових і декоративних насаджень. Агропромисловість пропонує кілька типів фунгіцидів, покликаних боротися з хвороботворними мікроорганізмами. це:

  • Фунгіциди для рослин на основі хімічних отрут - мідного купоросу, вапна, борної кислоти, ВРГ та інших препаратів. Діюча речовина в потрібній концентрації знищує джерело хвороб. При цьому листя і плоди залишаються не ураженими і безпечними для вживання в їжу.
  • Біо фунгіцидні препарати - це комплекси з живих мікроорганізмів, наприклад, Azotobacter vinelandii, Bacillus subtilis, що мають пробіотичну дію. Бактерії з високою життєздатністю швидко заселяють поверхню рослини або її корені. Самі по собі вони не приносять ніякої шкоди, але не дозволяють розмножитися небажаним бактеріям і грибкам. Їх додаткова дія - переробка азоту і фосфору з мінеральної в органічну форму. У такому вигляді мінерали краще засвоюються культурними рослинами і сприяють високій врожайності.

У деяких випадках препарати першого і другого типів можна поєднувати, домагаючись ще кращого ефекту. Якщо ви сумніваєтеся, які купити фунгіциди в вашому випадку, або у вас є інші питання - зв'яжіться з продавцями нашого інтернет-магазину. Вони - кваліфіковані фахівці з хорошим знанням асортименту і потреб українських полів, садів і городів.

Купити фунгіциди для рослин за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує найбільший в Україні асортимент препаратів від грибкових захворювань:

  • Загальної дії;
  • Вузьконаправлені, наприклад, для картоплі, винограду, ягід і так далі;
  • У різних формах випуску та фасовках.

У нашому каталозі будь-який городник і садівник зможе купити фунгіцид для рослин потрібного спектру.

Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками напряму, тому встановлюємо мінімальні ціни на фунгіциди. Постійним клієнтам надаються знижки за накопичувальною бонусною системою.

Доставка фунгіцидів - по всій Україні транспортними компаніями.

Купити фунгіцидні препарати оптом

Якщо вас цікавить опт на фунгіциди, менеджер надасть спеціальний прайс на весь асортимент і вигідні умови для довгострокового співробітництва.

Купити фунгіциди оптом чи вроздріб вигідніше в нашому інтернет-магазині. Захистіть урожай з економією.

 

Поширені питання про фунгіциди

☑ У чому відмінність хімічних та біологічних фунгіцидів?

В основі звичайних фунгіцидів лежать хімічні речовини, що запобігають розвитку хвороботворної мікрофлори. Біо препарати - це бактерії, які не викликають захворювань у рослини, а й не дають розмножуватися патогенним колоніям. Фунгіциди другого типу особливо популярні серед шанувальників органічного садівництва.

☑ Коли слід проводити обробку рослин фунгіцидами?

Ми рекомендуємо проводити профілактичні обробки до того, як хвороба проявилася. У каталозі «Агромаг» є великий асортимент вузькоспеціалізованих і комплексних препаратів для різних захворювань і рослин. За консультаціями звертайтеся до наших продавцям.

☑ Як можна захистити від грибкових захворювань молоді пагони?

Щоб рослина не постраждала в період, коли вона найбільш вразлива і беззахисна, ми рекомендуємо купити фунгіциди для насіння. Зазвичай посівний матеріал необхідно замочити перед висадкою в грунт. Обробка оберігає і насіння, і наступні молоді сходи.

Нові товари