Фунгіциди для томатів

      

Фунгіциди для томатів системної і контактної дії

Як часто відмінна, життєздатна розсада томатів не дає очікуваного врожаю? Власники приватних господарств і невеликих ферм регулярно скаржаться на лавинообразну загибель плодів. Основна причина — грибкові захворювання, такі як фітофтороз, фузаріозне в'янення, кореневі гнилі, бура плямистість, альтернаріоз. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити фунгіциди для помідорів різної дії:

  • Контактні препарати діють на поверхні рослини. Вони не дають грибкових мікроорганізмів оселитися на рослині, а також відмінно підходять для обробки насіння і грунту.
  • Фунгіциди для обприскування помідорів системної дії всмоктуються в капілярну систему і досягають навіть тих ділянок, які не були оброблені безпосередньо.
  • Дія біо фунгіцидів для томатів заснована на здатності колоній корисних бактерій відвойовувати життєвий простір у патогенної мікрофлори. Крім цього вони сприяють виробленню природних азотистих добрив, тому є природними стимуляторами росту. Такі препарати відмінно підходять для вирощування повністю органічних помідорів.
  • Комплексні препарати, які ефективно борються як з грибковими інфекціями, так і з шкідливими комахами і хвороботворними бактеріями.

В наявності — фунгіциди для обприскування помідорів на різних стадіях розвитку куща. Продавці допоможуть підібрати оптимальні засоби для ваших грядок — телефонуйте.

Купити фунгіциди для помідорів з доставкою по Україні

Інтернет-магазин продає оригінальні фунгіциди для томатів від провідних виробників світу. Ми закуповуємо препарати безпосередньо, тому впевнені в належній якості і нормальних термінах придатності кожної упаковки.

Фунгіциди для обприскування помідорів розфасовані в дрібнороздрібну упаковку, оптимальну для невеликих господарств. Однак для оптимізації логістики відпуск через інтернет-магазин здійснюється партіями від 10 штук.

Пересилаємо замовлення по всій Україні. У Харкові фунгіциди для помідорів можна забрати в одному з наших магазинів.

 

Поширені питання про фунгіциди для помідор

☑ Чи існують фунгіциди для помідорів, які можна використовувати під час дозрівання врожаю?

Так, ми рекомендуємо купити еко фунгіциди для томатів. У їх складі використовуються корисні бактерії, які харчуються грибками. Вони не проникають всередину плодів, не змінюють їх смакові якості. Обробка такими препаратами допускається навіть за дві доби до збору врожаю.

☑ На якому етапі найефективніше використовувати фунгіциди для помідорів?

У нашому каталозі є фунгіциди для томатів різного призначення - для протруєння насіння, для обробки кореневища розсади перед висадкою у відкритий грунт, для кроплення зеленої маси. Найкраще працює комплексний метод.

Нові товари