Фунгіциди для винограду

      

Якісні системні фунгіциди для обробки винограду

На шляху до гарного врожаю виноградарів чекає безліч труднощів. Найбільше дошкуляють грибкові захворювання — оідіум, мілдью, сіра гниль. Вони не просто псують урожай, роблять його непридатним для виноробства та інших видів переробки. Ці мікроорганізми здатні повністю знищити цілі виноградники. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити фунгіциди системної дії для винограду. У каталозі представлені:

  • сполуки сірки, борна кислота;
  • фунгіциди для винограду, що пригнічують ріст хвороботворних грибків методом заселення куща корисною мікрофлорою;
  • комплексні системні фунгіциди для винограду, є в тому числі стимуляторами росту і добривами.

Ми допоможемо купити найкращі фунгіциди для винограду, які добре себе показали в кліматі України і на аналогічних сортах. Всі препарати вироблені сертифікованими компаніями. Інтернет-магазин організував прямі поставки. Ми впевнені у відмінній якості кожної упаковки.

Рекомендації з використання фунгіцидів для винограду

Навіть якщо ця біда досі обходила ваші виноградники стороною, немає гарантії, що цей сезон не стане винятком. Особливо, якщо у сусідів спостерігалися грибкові ураження і процесу сприяє погода. Практика показує, що купірування, проріджування зеленої маси та інші заходи з культивування лози дають недостатній ефект. Досвідчені аграрії радять використовувати фунгіциди для винограду системної дії:

  • Число обробок може досягати до 7 за сезон. При цьому для кожної з них часто використовуються різні препарати.
  • Перше обприскування винограду фунгіцидом необхідно здійснити до розкриття бруньок. Справа в тому, що спори грибкової інфекції зимують саме в них і на початку вегетації виходять на поверхню.
  • Останню обробку слід проводити орієнтовно за 30 днів до збору врожаю. Ці терміни звіряються з рекомендаціями, які наводяться на кожній упаковці фунгіциду для винограду і в картці товару.
  • Не можна обробляти рослини в період цвітіння.

Ми радимо вибирати сучасні, щадні препарати. У нас можна купити фунгіциди для винограду, що використовуються в органічному сільському господарстві. Продавці інтернет-магазину дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть з вибором.

Купити фунгіциди для винограду з доставкою по Україні

Ми продаємо препарати в роздрібній упаковці, оптимальній для приватних господарств і невеликих ферм. Однак купити системні фунгіциди для винограду можна тільки партіями від 10 штук. Це пов'язано з оптимізацією логістики.

Фунгіциди для винограду розфасовані в привабливі пакети із захистом від контакту із зовнішнім середовищем. Їх зручно розміщувати на вітринах магазинів.

 

 

Поширені питання про фунгіциди для винограду

☑ Чим відрізняються системні фунгіциди для винограду від звичайних?

Коли рослини обробляються системними фунгіцидами для винограду, препарат спочатку проникає в систему внутрішнього транспортування речовин рослини. Потім діюча речовина накопичується в листках і молодих пагонах, знищуючи шкідників. Системні фунгіциди від винограду діють набагато триваліше, їм не страшні опади, однак обробку слід проводити в рамках рекомендованих графіків.

☑ Які фунгіциди будуть кращими для винограду?

Вибір найкращого фунгіциду для винограду в кожному випадку індивідуальний і залежить від того, що загрожує рослинам в даний момент найгостріше. Якщо потрібно терміново ліквідувати шкідника або інфекцію, що вже розплодилися, знадобиться потужний препарат контактної спрямованої дії. Для профілактики краще вибрати біопрепарати, що поєднують стимулятори росту, добрива і фунгіцид.

Нові товари