Гербіциди

Купити гербіциди системної та селективного дії

Боротьба з бур'янами - вимотуєче і фізично виснажливе заняття. Пропонуємо спростити роботу в саду або на городній ділянці. Для цього потрібно купити гербіциди в інтернет-магазині «Агромаг».

Хімікати, що відносяться до класу гербіцидів, проникають в клітини рослини і призводять до його загибелі. Залежно від чутливості до препарату від бур'янів розрізняють:

  • Гербіциди суцільної дії. Ці отрути від бур'янів призначені для обробки ділянок, на яких необхідно повністю знищити рослинність. Приклади - прилегла до промислових об'єктів територія, технологічні рови і канали, аеропорти, доріжки з тротуарною плиткою і так далі.
  • Гербіциди вибіркової дії. Хімія «націлена» на певну групу бур'янів - пирій, дводольні або однодольні види, березка і так далі. При цьому культивовані рослини залишаються в здоровому стані.

Однак слід точно дотримуватися дозування і інших рекомендації щодо застосування. Багато хімічних засобів захисту від бур'янів (гербіциди) селективного типу легко перетворюються в системні знищують всі насадження.

Якщо у вас є сумніви, який препарат від бур'янів купити, скористайтеся консультацією наших продавців. Вся представлена в продажу хімія від бур'янів - перевірених виробників і відмінної якості.

Каталог гербіцидів: низькі ціни, великий вибір, швидка доставка по Україні

У нашому інтернет-магазині завжди в наявності популярні отрути від бур'янів, які протягом багатьох років доводять свою ефективність. Також ми регулярно поповнюємо асортимент актуальними новими гербіцидами грунтового і поверхневого (окропленням рослин) внесення. У продажу представлені:

  • різні фасування гербіцидів для саду та городу;
  • рідкі склади і порошки для обробки проти бур'янів.

Ми закуповуємо хімікати проти бур'янів безпосередньо у виробників, тому запропонуємо вигідні ціни на гербіциди. Якщо ви регулярно купуєте різні препарати для сільгоспробіт, ставайте нашим постійним покупцем. Хороші знижки допоможуть заощадити. Для цього потрібно лише завести особистий кабінет на сайті інтернет-магазину і здійснювати покупки після входу.

Доставка - в усі міста України транспортними компаніями або самовивіз з наших стаціонарних магазинів в Харкові.

Купити гербіциди оптом

Бажаєте купити хімію для обробки від бур'янів оптом - зв'яжіться з менеджером магазину. Вартість гербіцидів в цьому випадку визначається індивідуально.

Поширені питання про гербіциди

☑ Наскільки гербіциди небезпечні для грунту і культурних рослин?

Гербіциди з нашого каталогу - це препарати нового покоління з переважним всмоктуванням через листя. Завдяки цьому використовуються мінімальні концентрації, діюча речовина не накопичується в грунті і практично не потрапляє в вирощувані плоди. При дотриманні рекомендованих доз і технологій обробки вони безпечні.

☑ Коли слід проводити обробку ділянки гербіцидами?

Кожен вид гербіциду призначений для певного типу бур'янів і періоду внесення - наприклад, перед культивацією, для придушення повторного заростання. Загальним залишається тільки одна умова - гербіциди слід використовувати в суху і теплу погоду, без опадів протягом 4-6 годин.

☑ Скільки можна зберігати розведений гербіцид до застосування?

Як правило, розчини гербіцидів готують безпосередньо перед розпиленням. Підготовлений розчин не призначений для тривалого (навіть протягом декількох годин) зберігання.