Інсектициди

Інсектициди для саду та городу

Комахи шкідники здатні знищити велику частину врожаю і привести до загибелі плодові рослини. Інсектицидні препарати для саду та городу призначені для ефективної боротьби з ними. Якщо інсектициди використовувати відповідно до інструкції, вони абсолютно безпечні для людини, але ефективно знищують комах.

Хімічна промисловість розробила велику кількість засобів від комах - шкідників рослин. Серед них:

  • Системні інсектициди широкого спектра дії. До них сприйнятливі близько десяти і більше видів комах.
  • Інсектицидні препарати проти певних комах, наприклад - колорадського жука, попелиці, мурах, довгоносика, капустянки і так далі.
  • Засоби захисту від комах, що надають захист від основних ворогів певних плодово-овочевих або декоративних рослин - огірків, помідорів, винограду, квітів, хвойних та інших.
  • Засоби від комах - шкідників сезонної дії. Є системні інсектициди, знищують личинки і дорослих особин, що зимують на деревах, або призначені для весняної обробки саду і городу перед посадкою.

Розібратися у величезному асортименті інсектицидів буває складно. Вам із задоволенням допоможуть продавці нашого інтернет-магазину. Вони відмінно знають можливості і ефективність в тому чи іншому випадку пропонованих інсектицидних засобів проти комах. Їх рекомендації допоможуть зробити правильний вибір і врятувати урожай від нашестя непроханих гостей.

Купити інсектициди за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Агромаг» зібрав у своєму каталозі кращі зразки інсектицидних препаратів, представлені на ринку України. Щоб ви могли купити інсектициди за найнижчою ціною і без будь-яких труднощів, ми:

  • організували пряму співпрацю з перевіреними виробниками - всі інсектициди в каталозі оригінальні і відмінної якості;
  • налагодили швидку доставку транспортними компаніями в будь-яке місто України;
  • в Харкові відкрили кілька стаціонарних торгових точок, з яких ви можете забрати замовлення самостійно в зручний час.

Більшість препаратів для боротьби з комахами представлено в різних фасовках. Купити інсектицид для теплиці, невеликої дачі або величезного саду не важко. При цьому він буде простим і зручним у застосуванні.

Не потрібно ділитися урожаєм з комахами - просто купуйте інсектицидний засіб.

 

Поширені питання про инсектициди

☑ Чим відрізняються біо інсектициди?

Основною діючою речовиною біо інсектицидів є натуральні компоненти. В основному це витяжки рослин, бактеріальні комплекси, які не шкодять людині і навколишньому середовищу, але згубні для шкідливих комах.

☑ Як вибрати відповідний інсектицид?

Для кожного інсектициду з нашого каталогу ми розмістили докладний опис. Але якщо у вас залишилися сумніви або питання - зателефонуйте менеджеру «Агромаг». Він порекомендує препарати з оптимальною в вашому випадку дією.

Нові товари