Інсектицид від кліщів

Акарициди для саду та присадибної ділянки

Кліщі — дуже неприємні сусіди. Їхні укуси болючі, а самі комахи є переносниками небезпечних інфекційних захворювань. Інтернет-магазин «АгроМаг» пропонує радикальний засіб боротьби — купити інсіктоакарициди для рослин. Це комплексні препарати від кліщів, які ефективно знищують і різних шкідників. Одна обробка забезпечує багатогранний результат.

У нас можна купити інсектицид акарицид для саду високої якості:

  • Ми закуповуємо інсектоакарициди безпосередньо у виробника. Це оригінальна продукція належної якості.
  • На складі підтримуються рекомендовані умови зберігання. Акарициди — препарати проти кліщів — зберігають свої властивості протягом усього терміну придатності.
  • Перед відправкою у інсектициду від кліщів перевіряється цілісність упаковки і термін придатності.

Інсектоакарициди розфасовані в компактні пакети, які надійно захищають вміст від контакту з навколишнім середовищем. Транспортування і зберігання інсектицидів акарицидов для саду — безпечне. При цьому препарат від кліщів легко дозувати залежно від площі обробки.

Ефективні системні препарати від павутинного кліща для саду, парку, городу

Цей шкідник особливо докучає садівникам городникам. Він вражає практично будь-які культурні рослини. Розселення відбувається в основному на молодих пагонах. В результаті припиняється ріст, знищується колір і плоди. У нашому інтернет-магазині можна придбати засоби від павутинного кліща на огірках, хвойних, плодово-ягідних кущах. В наявності:

  • Біопрепарати від павутинного кліща, що застосовуються в органічному садівництві.
  • Системні інсектициди від павутинного кліща комплексної дії.

Окремий різновид - препарати від виноградного кліща. На винограді зазвичай розселяються колонії виноградного зудня або повстяного кліща. Засоби боротьби з ними також представлені в нашому каталозі.

Передбачена доставка інсектицидів від кліщів по всій Україні

Так уже повелося, що кліщів багато за межами міст, а магазини з хорошим вибором різної агрохімії знаходяться в досить великих населених пунктах. Інтернет-магазин «АгроМаг» вирішить і цю проблему. Ми організуємо пересилання акарицидов по всій Україні будь-якою зручною вам поштовою компанією. Доставка буде максимально швидкою.

Зверніть увагу, що мінімальна кількість товару, яку ви можете купити — 10 упаковок інсектицидів від кліщів. Такі обмеження введені для оптимізації логістики.

Пропонуємо співпрацю спеціалізованим роздрібним торгівельним підприємствам. При замовленні великих партій надаються відчутні знижки.

 

Поширені запитання про препарати від кліщів на рослинах

✓ Засоби від павутинного кліща знищують тільки звичайного або також ефективні проти плодового (червоного) кліща?

Пропоновані препарати від павутинного кліща розраховані на боротьбу з усіма його різновидами, поширеними в Україні.

✓ Коли краще проводити обробку засобами від кліща на винограді?

Якщо повстяний (павутинний) кліщ був на лозі в попередні сезони, рекомендується провести першу обробку препаратами від кліща ще до початку вегитации, а потім ще 3-4 рази за сезон, в залежності від необхідності.

✓ Наскільки ефективні біопрепарати від павутинного кліща?

При регулярному і своєчасному проведенні обробок біопрепарати проти павутинного кліща показують стійкий результат. Це відмінна альтернатива звичайним інсектицидам.