Препарати від гусениць

Інсектициди від гусениць на капусті та інших сільськогосподарських культурах

Інтернет-магазин для садівників і городників «Агромаг» допоможе захистити ваш урожай від гусениць та інших шкідників. Ми пропонуємо купити препарати для капусти, які також успішно застосовуються на різних овочах і садових деревах. Інсектициди, як правило, мають широкий спектр дії:

  • Інсектициди для капусти з'їдаються комахами (кишковий вплив), здатні проникати на невелику глибину в листя і таким чином показувати пролонгований ефект (трансламінарну дію), працювати навіть при контакті із зовнішніми оболонками гусениць (контактні препарати).
  • У препаратів для капусти зазвичай досить широкий спектр дії, який включає гусениць, тлю, капустяну муху, дротянку, садових мурах і так далі.
  • Інсектицид від гусениць можна застосовувати на великому переліку культур.

Гарантуємо, що в «Агромаг» ви купите препарати від гусениць на капусті відмінної якості. Ми закуповуємо продукцію безпосередньо у виробників і строго стежимо за термінами придатності і умовами зберігання. Продавці магазину порекомендують засоби, які будуть оптимальними на вашого городу.

Купити препарати для капусти з доставкою в будь-яку точку України

Де б ви не проживали, у вас є можливість купити інсектициди для капусти в максимально стислі терміни. Менеджер магазину організовує пересилання замовлення будь-якою зручною поштовою компанією. У Харкові доступний самовивіз.

Препарати від гусениць розфасовані в зручні пакети з невеликою місткістю. Їх легко дозувати і використовувати без залишку.

Щоб оптимізувати логістику, інтернет-магазин продає інсектициди від гусениць партіями від 10 пакетів. При покупці великого обсягу надаються вигідні знижки.

 

Поширені питання про інсектициди від гусениць

☑ Чи небезпечні інсектициди для капусти для людини і домашніх тварин?

При дотриманні рекомендацій виробника інсектициди для капусти не завдають шкоди здоров'ю. Однак потрібно пам'ятати: якщо основна діюча речовина - отрути, остання обробка повинна проводиться мінімум за 30 днів до збору врожаю.

☑ Чи можна купити якийсь інсектицид для капусти і використовувати його для різних городніх культур?

У нашому каталозі є інсектициди для капусти з універсальними властивостями. Щоб отримати консультацію з урахуванням актуального асортименту, зв'яжіться з продавцями за контактними номерами телефонів або надішліть листа на електронну пошту.