Препарати від попелиці

Хімічні препарати від попелиці для обробки саду

Основне джерело їжі попелиці — сік молодих пагонів. Великі колонії здатні погубити навіть доросле дерево. Особливо страждають молоді саджанці. До того ж це переносник патогенних вірусів і бактерій. Інша неприємність — обов'язкове сусідство садових мурах. Вони потребують солодкий сироп, який виробляють комахи, і буквально випасають їх, захищаючи від природних ворогів. Найбільш ефективним методом боротьби є спеціальний інсектицид від попелиці. В інтернет-магазині «Агромаг» ці препарати представлені кількома видами:

  • вузького спектра дії;
  • комплексний захист рослин від попелиці та інших шкідників.

Основною діючою речовиною препаратів є:

  • Ацетаміприд — інсектицид системної, контактної та кишкової дії з низькою токсичністю для бджіл. Ефект настає дуже швидко, як правило, протягом години, і триває близько трьох тижнів.
  • Продукти життєдіяльності ґрунтових грибків Streptomyces avermitilis — дуже нешкідливий препарат для захисту рослин від попелиці, але боїться прямого сонця. Обробку слід проводити у вечірній час. Використовується в органічному садівництві.
  • Діазінон — інсектицид з органічної формулою, що знищує широкий спектр комах-шкідників, в тому числі тлю і мурах.

Продавці інтернет-магазину допоможуть купити препарат від попелиці, оптимальний для вашого випадку. Ми на зв'язку в робочий час — телефонуйте.

Продаємо якісні засоби захисту рослин від попелиці

Ми закуповуємо всі препарати безпосередньо у виробників, тому гарантуємо:

  • належну якість оригінальної продукції;
  • нормальні терміни придатності;
  • правильні умови зберігання інсектицидів від попелиці.

Хімічні препарати розфасовані невеликими порціями. Ви зможете приготувати таку кількість засобу, яку вам потрібно. При цьому решта інсектициду не втратить своїх властивостей.

Упаковка забезпечує надійний захист вмісту від контакту з навколишнім середовищем як під час зберігання, так і при транспортуванні.

Купити інсектицид від попелиці з доставкою по Україні

Ми забезпечимо швидку доставку засобів захисту рослин незалежно від місця вашого перебування. Хімічні препарати від попелиці пересилаються усіма поштовими компаніями України. Зверніть увагу, що мінімальне замовлення становить 10 упаковок. Обмеження введено для оптимізації логістики.

Запрошуємо до співпраці оптових покупців. На придбання великої партії інсектицидів від попелиці надаються хороші знижки.

 

Поширені питання про препарати від попелиці

✓ Чим відрізняються біопрепарати від попелиці і звичайні засоби?

В якості діючої речовини в звичайних інсектицидах від попелиці використовуються хімічно синтезовані отрути, як правило - системної дії. У разі біопрепаратів від попелиці джерелом отрути виступають бактерії, грунтові гриби, рослини. Їх екстракти не накопичуються і нешкідливі для людини і тварин.

✓ Для чого потрібен прилипач в препаратах від попелиці?

Прилипач сприяє швидкому утворенню захисної плівки. Такий препарат від попелиці набагато довше залишається на деревах, трояндах, огірках, капусті, смородині та інших садово-городніх культурах. Таким чином менша концентрація препарату забезпечує хороший тривалий результат.

✓ Постійно борюся з попелицею різними препаратами, а ефект дуже не тривалий. З чим це може бути пов'язано?

Разом з препаратами від попелиці рекомендуємо придбати засоби від мурах. Якщо на ділянці дуже багато цих шкідників, вони сприяють розмноженню попелиці у величезних кількостях, оскільки утворюють з нею тісний симбіоз. Мурахи харчуються її виділеннями (медвяної росою) і тому всіляко захищають - створюють укриття.