Засіб від колорадського жука

Засоби боротьби з колорадським жуком

Цей ворог картоплі та інших культур докучає фермерам по всій Україні. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує широкий вибір інсектицидів, спрямованих на боротьбу з цим шкідником. До складу препаратів входять різні отрути, серед яких клотіанідін, альфа-циперметрин, лямбда-цигалотрин, ацетоміпрід, фіпроніл, тіаметоксам і інші речовини. Для кращої дії в засоби від колорадських жуків вводяться різні прилипачі, стимулятори росту та інші компоненти.

У нашому каталозі можна вибрати і купити найкращі засоби для захисту картоплі від колорадських жуків (інсектициди) різного призначення:

  • Протруйники посівного матеріалу перед посадкою захистять рослину від поїдання дорослими комахами на період активної вегетації.
  • Якщо передпосівне протруювання не проводилося або занадто швидко втратило силу (таке можливо в несприятливих погодних умовах), допоможемо купити отрути проти колорадського жука для обприскування бадилля рослин під час росту, цвітіння і дозрівання.

Як правило, представлені в каталозі препарати для боротьби з колорадським жуком мають комплексну дію, тобто інсектициди знищують і інших шкідників - тлю, трипсу, дротяники, личинок хрущів, гусениць, медведку і так далі. Таким чином ви заощадите час і гроші на обробку полів.

В наявності - і компактні фасування засобів від колорадського жука, і великі ємності отрути для обробки посадок значній площі.

Купити отруту від колорадського жука за кращою в Україні ціною

Ми напряму співпрацюємо з виробниками засобів від жука колорадського, тому:

  • запропонуємо вигідні ціни на оптову та роздрібну закупівлю;
  • гарантуємо, що отрута для жука колорадського - оригінального походження і належної якості;
  • продаємо препарати з нормальним терміном придатності.

Наші продавці відмінно знають характеристики і область застосування препаратів. Вони порекомендують отруту від колорадського жука, ціна якої буде оптимальною.

Менеджер інтернет-магазину організовує швидку пересилку отрути в будь-який регіон України. Весь асортимент - на складі, тому доставка займає мінімум часу. Для великих партнерів передбачене передзамовлення.

У Харкові засоби для картоплі від колорадського жука можна забрати в одному з наших численних стаціонарних магазинів.

Мрієте про гарний урожай - захистіть його від шкідників ефективним засобом проти колорадських жуків.

Поширені питання про засоби від колорадського жука

☑ Чи можу я купити одну упаковку отрути від колорадського жука?

Хотілося б звернути вашу увагу, що вартість пересилки замовлення поштовими компаніями оплачує покупець. Тому доцільно купувати від 10 упаковок засобів від колорадського жука. Якщо для персонального користування це занадто багато - кооперуйтеся з сусідами.

☑ Які засоби від колорадського жука краще працюють?

Всі препарати від колорадського жука з асортименту «Агромаг» представляють собою комплексні засоби. Вони захищають від декількох видів шкідників одночасно. При виборі ми рекомендуємо перш за все враховувати призначення обробки: посівний матеріал, рослина в період цвітіння.

☑ Чи безпечні пропоновані засоби від колорадських жуків для майбутнього врожаю?

При дотриманні рекомендацій щодо застосування до моменту дозрівання в бульбах абсолютно не залишається отруйних речовин.

☑ Чим відрізняються біо (або еко) препарати для колорадського жука і яка їхня ефективність?

Чинними речовинами еко засобів від колорадського жука є природні компоненти з різним впливом. Найчастіше використовуються:
• Комбінації особливих бактерій і нематод (круглих черв'яків), які вражають комаха, але не шкодить людині і теплокровним тваринам. Після контакту дорослі особини і личинки гинуть.
• Токсини, що виробляються деякими видами ґрунтових грибків або бактерій, наприклад - Streptomyces avermitilis.
• Глікозид мотрин - також речовина природного походження, викликає параліч і швидку загибель комах.
Ці препарати від колорадського жука можна використовувати скільки завгодно часто, оскільки не відбувається звикання шкідника. Вони швидко розкладаються, не накопичуються в рослинах і не є небезпечними для людини. Деякі засоби призначені для обробки грунту восени. Їх ефективність може бути нижче, ніж від сильнодіючих синтетичних отрут системної дії, але безпека для екології і людини набагато вище. Вибір же завжди залишається за вами.

Нові товари