Засоби від слимаків

      

Купити препарати для боротьби з равликами і слимаками

Інтернет-магазин «Агромаг» допоможе купити ефективні засоби проти слимаків в городі. Основною діючою речовиною отрути для слимаків виступає фосфат заліза. Він призводить до зневоднення і подальшої смерті молюсків. Щоб препарат активно поїдали, в його склад вводять спеціальні добавки-приманки - зернові суміші, спеції і так далі. Деякі інгредієнти також відлякують домашніх тварин.

Переваги подібних засобів від равликів і слимаків очевидні:

  • Фосфат заліза не токсичний для людини і навколишнього середовища. У грунті під впливом мікроорганізмів він швидко перетворюється в органічні сполуки заліза і фосфору.
  • Для хорошого ефекту достатньо однієї обробки.
  • Успішно використовується в органічному рослинництві.
  • Отрута може використовуватися від слимаків в городі і будинку.

Ми закуповуємо препарати для боротьби зі слимаками безпосередньо у виробників. У продажу - оригінальна, якісна продукція з достатнім терміном придатності. Передбачені фасування для городів різної площі.

Продаж засобів від слимаків з доставкою по Україні

У нашому магазині передбачені опт і роздріб. Запропонуємо мінімальні ціни на засіб від слимаків. Постійні покупці беруть участь в накопичувальній бонусній системі.

У Харкові препарати від слимаків можна забрати в одному з наших стаціонарних магазинів. В інші міста вишлемо засіб від слимаків зручною вам транспортною компанією.

Поширені питання про засоби від слимаків

☑ Де можна використовувати ваші препарати від слимаків та равликів?

Діючою речовиною пропонованих засобів від слимаків є фосфат заліза. Він не токсичний для людини і тварин, але викликає зневоднення черевоногих молюсків. При тривалому контакті з навколишнім середовищем він перетворюється в безпечні сполуки. Тому УліЦід можна використовувати і в будинку, і на присадибній ділянці.

☑ Як довго зберігається ефект від обробки?

Суміш стійка до вологи, тому зберігає свою ефективність до повного поїдання слимаками. Якщо після первинної обробки молюски все ще залишаються на ділянці, рекомендується оновлювати закладки свіжим препаратом.

Нові товари