Хелатні добрива

Хелатні добрива для фермерських господарств

Макро і мікро елементи життєво необхідні для нормального розвитку рослин сільськогосподарського значення. Але проблема в тому, що поповнення їх запасів в грунтах недостатньо навіть при внесенні великої кількості органічних добрив. З іншого боку звичайні форми у вигляді солей металів показують відносно низьку ефективність. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити хелатні добрива.

Особливість хелатов в тому, що атом мікро- або макроелементу з'єднується з хелатуючим агентом. Термін походить від грецького слова, що означає «клешня». З іншого боку клітинні мембрани рослин розпізнають такий комплекс як споріднений своїм органічним структурам. Він набагато інтенсивніше проникає всередину клітин, де іон металу вивільняється, а комплексон розпадається на більш прості компоненти і виводиться.

Залежно від використовуваної технології засвоюваність добрив хелатного типу в два десятки разів вище, ніж у класичних мінеральних добавок.

Купити хелатні мікродобрива для різних завдань

Наш інтернет-магазин прагне повністю забезпечити потребу українського сільського господарства в хелатних добривах. Для цього:

  • Хелати для добрива представлені в широкій номенклатурі за призначенням - наприклад, для щеплення, стимулювання розвитку кореневого пучка, прискорення проростання насіння і так далі.
  • Ми продаємо хелатні мікродобрива як невеликими фасуваннями для приватних господарств, так і великим оптом.
  • Надаємо розгорнуті експертні консультації. Якщо сумніваєтеся, яке купити хелатне добриво для ваших культур і цілей - зв'яжіться з менеджером.
  • Інтернет-магазин співпрацює з провідними виробниками хелатних добрив безпосередньо, а також випускає лінійку хелатов під власною торговою маркою. Завдяки цьому ви отримуєте гарантію якості і розумні ціни.

Добрива хелатного типу пересилаються по всій Україні транспортними компаніями. У Харкові відкрито безліч стаціонарних торгових точок - тут замовлення можна забрати самостійно.