Комплексні добрива

      

Комплексні добрива для садових і кімнатних рослин

Пропонуємо вирішити питання про всеохоплюючу підживку рослин за допомогою комплексних добрив. До їх складу входить мінімум два основних компоненти, серед яких основні мінерали азот, калій і фосфор. Залежно від потреби певного виду рослин формула розширюється магнієм, сіркою і мікроелементами.

Комплексні добрива підтримують родючість грунту на оптимальному рівні. Повноцінне харчування рослин зумовлює хороші врожаї, а значить - прибутковость вашого фермерського господарства.

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити комплексні добрива різних типів:

  • універсального призначення;
  • для окремих видів плодово-ягідних рослин або квітів.

Комплексне добриво сумісне з будь-яким типом поливу - краплинне зрошення, дощовики, вирощування за методом гідропоніки і так далі.

Купити комплексні добрива з доставкою по Україні

«Агромаг» співпрацює з перевіреними виробниками напряму, а також випускає препарати під власною торговою маркою. Всі вони - оригінальна продукція, яка повністю відповідає заявленим характеристиками.

Продавці магазину допоможуть підібрати ті комплексні добрива, які найкраще підійдуть до стану ваших грунтів і рослинам. Їх консультації - безкоштовні.

Ми продаємо комплексні добрива в роздріб і оптом. В наявності - різні за обсягом фасування.

Для оптових і постійних покупців передбачені спеціальні ціни на комплексні добрива. Розмір знижки обмовляється індивідуально.

Замовлення пересилаються по всій Україні. Щоб запастися комплексними добривами, немає необхідності куди-небудь їхати, що особливо зручно жителям віддалених населених пунктів. На складі підтримується достатній запас актуальних позицій. Ми відправимо покупку протягом 1-2 робочих днів.

У Харкові створена велика мережа стаціонарних торгових точок. Тут ви можете забрати товар самостійно, домовившись з нашим менеджером.