Мікродобрива, стимулятори росту

Стимулятори росту - мікродобрива для кімнатних рослин і городу

До складу мікробіологічних добрив крім комплексу вітамінів і корисних мікроорганізмів входять амінокислоти і гормони росту для рослин. Для кращого проникнення компонентів в клітини додається так званий прилипач. Залежно від компонентів, препарати використовуються для досягнення різних цілей:

  • активного проростання насіння;
  • формування міцної кореневої системи у розсади;
  • підвищення врожайності і смакових характеристик плодів;
  • формування рясної красивою крони;
  • стимулювання масового цвітіння і так далі.

Всі мікроелементи в добривах для росту рослин знаходяться в хелатній формі. Це означає, що вони пов'язані з амінокислотою, тому безперешкодно потраплять в клітинну структуру. Ефективність використання регуляторів росту і розвитку рослин буде максимально прицільної.

Вибираючи регулятор росту з потрібними характеристиками, регулюючи інтенсивність і періодичність обробки, легко досягти бажаних результатів.

Купити стимулятори росту і розвитку за вигідною ціною

У каталозі інтернет-магазину «Агромаг» представлені прискорювачі росту перевірених виробників. Ми закуповуємо препарати безпосередньо, тому гарантуємо їх належну якість і актуальний термін придатності. Допоможемо купити мікродобрива в зручних форматах і фасовках. В наявності:

  • порошки;
  • краплі;
  • готові рідкі суміші.

Якщо у вас є питання щодо застосування або вибору мікробіологічних добрив, зв'яжіться з нашими продавцями. Вони добре вивчили асортимент і його властивості, тому допоможуть купити мікродобрива для кукурудзи, картоплі, соняшнику з оптимальним складом.

У нашому інтернет-магазині - мінімальні в Україні ціни на мікродобрива. Постійним покупцям надається накопичувальна система знижок. У нас також можна придбати стимулятори росту рослин оптом.

Доставка прискорювачів росту рослин - по всій Україні

Склад і велика мережа стаціонарних точок продажу мікродобрив знаходяться в Харкові. Тут доступний самовивезення замовлень. В інші міста відправимо підсилювачі росту рослин зручною вам транспортною компанією. Термін доставки не перевищує 3 робочих днів.

Нові товари