Комплексні npk добрива

      

Продаж комплексних мінеральних добрив в Україні

Основу мінеральних добрив NPK складають такі макроелементи, як азот, фосфор і калій. Вони входять до складу швидко засвоюваних рослинами з'єднань в точно вивірених пропорціях. Базовий комплекс доповнюється мікроелементами і вітамінами.

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити мінеральні добрива перевірених торгових марок. Ми закуповуємо міндобрива безпосередньо у виробників, тому запропонуємо:

  • низькі ціни на мінеральні добрива;
  • великий асортимент, який оновлюється по сезону;
  • різні форми випуску та фасування - можна купити мінеральні добрива в оптимальному для ваших потреб кількості.

Склад і мережу роздрібних магазинів знаходяться в Харкові. Тут міндобрива можна забрати самостійно. В інші міста України надішлемо замовлення підходящої вам транспортною компанією.

Якщо ви наш постійний покупець, зареєструйтесь на сайті і накопичуйте бонуси для більш вигідних покупок. Додаткові знижки надаються на опт мінеральних добрив.

Види мінеральних добрив в каталозі інтернет-магазину «Агромаг»

Склад різних мінеральних підгодівлі істотно відрізняється:

  • по набору компонентів - є моно міндобрива і комплексні препарати;
  • за пропорціями тих чи інших складових;
  • за формулою речовин, частиною яких виступають основні елементи.

Яке мінеральне добриво купити в конкретному випадку, залежить від складу і структури грунту, культур, які ви плануєте удобрювати, попередніх врожаїв.

Якщо вам складно відразу визначитися з вибором, зв'яжіться з нашими продавцями. Вони порекомендують хороші комплексні мінеральні добрива з гарантованим ефектом.

У продажу - мінеральні підгодівлі перевірених виробників, які ми закуповуємо безпосередньо. Це означає, що всі препарати хорошої якості, зроблені за затвердженими технологіям і відповідають вимогам безпеки і екологічності. Також ми стежимо за терміном придатності наших товарів.

Купити мінеральні добрива оптом і в роздріб за вигідною ціною просто, в якому б регіоні України вони ні знадобилися.