Добрива Чистий Лист

      

Купити добрива «Чистий Лист» за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити добрива «Чистий Лист» для саду та городу. У продажу представлений широкий асортимент складів, призначених для різних культур:

  • Універсальні добрива «Чистий Лист» підходять для більшості городніх і садових рослин, в тому числі плодових кущів, квітів.
  • Спеціалізовані суміші мають склад, оптимізований під потреби окремих культур - наприклад, полуниці, помідорів і болгарського перцю, огірків і кабачків, декоративних квітів.
  • Під торговою маркою «Чистий Лист» добрива випускаються і сезонні - для осіннього внесення або періоду активної вегетації.

У препарати входить цілий комплекс речовин - підживка, мікроелементи, вітаміни. Такий коктейль сприяє підвищенню кількості і якості врожаю. Наші досвідчені продавці допоможуть підібрати з лінійки «Чистий Лист» добрива з оптимальним для ваших завдань складом.

Ми запропонуємо низькі ціни, а також знижки постійним і оптовим покупцям. У Харкові добрива «Чистий Лист» можна забрати самостійно в одному з наших численних магазинів.

Ми гарантуємо справжність добрив «Чистий Лист»

Виробник продукції під торговою маркою «Чистий Лист» - українська компанія «Kvitofor». Вона давно працює на вітчизняному ринку і експортує свою продукцію в багато країн. Досвід величезної кількості користувачів показав - ці добрива дають відмінний результат і безпечні для здоров'я і екології.

Ми напряму закуповуємо добрива «Чистий Лист» у виробника, тому впевнені в його якості та походженні. На нашому складі завжди в наявності найбільш затребувані в поточний сезон суміші і фасування, яких чекають ваші грядки.

Поширені питання про Чистий Лист

☑ Коли найкраще вносити добриво Чистий лист?

Чистий лист добре працює і в якості весняно-осінньої обробки, і як підгодівля в період активного росту і цвітіння.

☑ Чи підходить Чистий лист для кроплення листя?

Так, добриво Чистий лист можна використовувати для позакореневого підживлення рослин.