Зав'язь універсальна -стимулятор плодотворенія 2г

Код товару: 463
В наявності
3.7 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 10 шт; шаг заказу: 1 шт
Гуртові ціни:
  • 10 або більше: 3.70 грн.
  • 100 або більше: 3.35 грн.

Зав'язь універсальна (огірки, томати, перець, капуста, полуниця, вишня, смородина)

Призначення: для стимуляції плідоутворення - овочевих, плодових і ягідних культур, особливо з-за несприятливих погодних умов в період цвітіння.

Прискорює ріст і дозрівання плодів і ягід, підвищує врожайність, стійкість до захворювань і несприятливих факторів навколишнього середовища.

Спосіб застосування: приготуйте розчин для обприскування. Перед заправкою обприскувача, процідити розчин через марлю, для видалення можливого осаду. Обприскати рослину свіжоприготовленим розчином препарату в суху безвітряну погоду в утрешній - або вечірній час, забезпечуючи рівномірне зрошення листя.

Норми витрати препарату: 2г на 1-2л води.

Витрата робочого розчину на деревах і ягідних кущах - 1л на дерево (кущ), на овочах, картоплі, винограді, полуниці - 2 л на 50 м2.

Заходи безпеки: Дотримуйтесь загальних - вимог - безпеки і правил особистої гігієни, користуйтеся рукавичками. Зберігати в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці, окремо від продуктів харчування, напоїв і кормів для тварин, в темному місці. Під час роботи не можна курити, пити, приймати їжу. Температура зберігання -5С до + 25С.

Перша долікарська допомога: У випадку контакту з препаратом промити очі / шкіру водою, пополоскати рот, випити кілька склянок води і викликати блювоту і випити активоване вугілля. У разі нездужання звернеться до лікаря.

Термін придатності не обмежений.


Відгуки про товар
  • Светлана
    11.11.2018

    После высадки в грунт рассады, обрабатываю всегда вот этим удобрением ЗАВЯЗЬ, и через время очень активно образуется завязь на всех растениях, мне нравится!

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії