Syngenta производитель средств защиты растений

Syngenta производитель средств защиты растений

Вид:
Показать:
Сортировка:

Скор 2мл

- фунгицид системного действия для борьбы с возбудителями парши яблони, комплекса заболеваний сахарной свеклы.

Действующее вещество: дифеноконазол 250г/л.

12.00 грн.
Без НДС: 12.00 грн.

Фюзилад Форте 150 ЕС к. Е. - выборочный системный послевсходовый гербицид для борьбы с многолетними и однолетними злаковыми сорняками в посевах культурных растений.

Применяеться на всходах таких культур :морковь, лук всех генераций, томаты, огурцы, картофель, капуста, виноградники, сахарная свекла, клубника, малина, смородина, бахчевые культуры, горох.

89.00 грн.
Без НДС: 89.00 грн.

КЛЮЧОВІ НАПРЯМИ

«Сингента» — це провідна агрохімічна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки у світі, даючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою вдосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.
Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

НАУКА І РОЗВИТОК

«Сингента» — світовий лідер у виробництві ЗЗР та насіння, але це далеко не все, що компанія може запропонувати агровиробникові. Поряд із виробництвом насіння компанія інтегрує весь цикл роботи з ним: селекція, виробництво, підготовка та продаж. «Сингента» пропонує готові системи захисту й антирезистентні програми для різних культур, розробляє і впроваджує у виробництво принципово нове сільськогосподарське обладнання. Реалізація багатьох успішних проектів компанії була б неможлива без попереднього проведення польових дослідів. Ви запитаєте: навіщо ці досліди, якщо вчені  давно все розрахували, а отримані у лабораторіях цифри свідчать про успіх? Відповідь на це запитання проста: на жаль, жодна найсучасніша лабораторія не спроможна відтворити процеси, які відбуваються у біосфері і супроводжують культурну рослину протягом усього її життєвого циклу. Розуміючи всю серйозність цього аспекту, «Сингента» створила підрозділ біологічних досліджень (Research and Development), який сьогодні — один із основних робочих інструментів компанії. Випробування й дослідження підрозділу R&D проводяться винятково у польових умовах, і це потужний фундамент та основа авторитету компанії. Саме достеменність даних, отриманих у результаті польових досліджень, допомагає компанії краще зрозуміти та вповні оцінити перспективність і потенціал наших проектів.