Протруйники

Купити протруйник для саду та городу

Щоб захистити картоплю, овочі, зернові від шкідників, використовуються різні протруйники насіння. Обробка посадкового матеріалу в розчині діючої речовини відлякує комах від рослини протягом тривалого періоду проростання, вегетації та дозрівання. При дотриманні правил використання плоди залишаються безпечними для людей і домашніх тварин.

Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити протруйник для зерна та іншого посадкового матеріалу за вигідною ціною. Ми продаємо препарати надійних виробників для всіх завдань сільського господарства:

  • протравлювачі для картоплі;
  • протруйники для овочів;
  • засоби для протруювання квітів;
  • протруйники для ярої та озимої пшениці;
  • протруйники для соняшника і так далі.

У каталозі представлені як монопрепарати, так і комплексні протравлювачі. В останніх крім речовин, що використовуються для протруювання насіння, містяться додаткові компоненти - прилипачі, азотисті добрива, фунгіциди (протигрибкові отрути).

Багато засобів допускають не тільки протруювання зерна і розсади перед посадкою, але і обробку рослин вже в період вегетації.

Протруйники насіння створюються на базі речовин останнього покоління. Вони не викликають звикання у шкідників, безпечні для корисних комах, забезпечують стійкий захист від широкого спектру небажаних гостей.

Продаж протруйників насіння з доставкою по Україні

Наш інтернет-магазин закуповує весь асортимент у виробника. Це означає, що в каталозі - тільки оригінальна продукція за найкращою ціною. До того ж ми допоможемо купити протравлювачі для насіння в різних фасовках - як для обробки невеликого обсягу посівів в приватних господарствах, так і для використання на великих фермах.

Всі препарати з онлайн каталогу для протруювання зернових, овочевих та інших культур вже на складі. Ми організуємо пересилання замовлень в будь-який регіон України транспортними компаніями. У Харкові протруйник для насіння можна забрати самостійно в одній з наших стаціонарних торгових точок.

Якщо в продажу зараз немає потрібного засобу, або ви бажаєте придбати протруйник великою оптовою партією, зв'яжіться з менеджером магазину. Ми постараємося знайти все необхідне на складах наших постачальників і запропонуємо вигідні умови співпраці.