Насіння кавун Роял Маджестик 3г (Агромаг)

Код товару: 5290
В наявності
2.7 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 20 шт; шаг заказу: 20 шт
Гуртові ціни:
  • 20 або більше: 2.70 грн.
  • 60 або більше: 2.50 грн.

Насіння кавуна РОЯЛ МАДЖЕСТИК

Кавун «Маджестик» - сорт раннього терміну дозрівання. Сильнорослий, з хорошим укриттям плодів. Відрізняється чудовою зав'язуваністю плодів і високою врожайністю. Забарвлення шкірки світло-зелене з широкими темно-зеленими смугами. М'якоть чудового темно-червоного забарвлення. Плоди округло-овальної форми, масою до 10 кг. Мають відмінну внутрішню структуру, хрустку м'якоть і чудовий смак.

Сорт менш схильний до всіх видів гнилі, фузаріозу, борошнистої роси, антркнозу, стесостійкий, призначений для вирощування в будь-якій частині України. Рекомендується для отримання ранньої продукції, висаджують в основному розсадним способом, в т.ч. з використанням тимчасових плівкових укриттів. Пророслу 25-30-денну розсаду розсаджують в кінці травня, початку червня, коли мине небезпека пізніх весняних заморозків.

Для посилення енергії проростання насіння рекомендуємо замочувати їх в - Бурштиновій кислоті - чи - Гуматі - +7 - . Після сходів, в період вегетації рекомендуємо обробляти рослини добривами - - , - .

Розфасоване на замовлення мережі магазинів «Агромаг».

Ідеально підходить для дрібних підсобних господарств.


Відгуки про товар
Залиште відгук про товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії