Комплексні добрива Proventus™ (Провентус)

Купити добрива «Proventus»: повний асортимент за низькою ціною

Команда ТОВ «Провентус Фертілайзер» зосередила свої зусилля на випуску комплексних добрив в компактному фасуванні. Завдяки цьому величезна кількість садівників-городників, які вирощують невеликі обсяги сільгосппродукції, змогли оцінити переваги професійного підходу до рослинництва. Інтернет-магазин «Агромаг» пропонує купити всю лінійку препаратів «Провентус» як оптом, так і в роздріб:

  • Ми співпрацюємо з виробником «Провентус» безпосередньо, тому запропонуємо розумні ціни на оригінальну продукцію.
  • Продавці допоможуть підібрати добрива «Proventus», що відповідають потребам ваших грунтів і культур.

Пересилаємо «Proventus» в усі регіони України транспортними компаніями. У Харкові «Провентус» можна забрати в одному з наших пунктів самовивозу.

Переваги препаратів ТМ «Провентус»

Комплексні добрива «Proventus» не тільки підживлюють корисні культури, а й підтримують родючість грунту. До їх складу входить зазвичай цілий набір елементів живлення: азот, фосфор, калій, магній, сірка і різні мікроелементи.

Вирізняють:

  • подвійні «Proventus» - фосфорно-калійні P + K, азотно-фосфорні N + P, азотно-калійні N + K;
  • потрійні добрива «Провентус» - азотно-фосфорно-калійні;
  • мультісредства, що містять до 7 компонентів.

Вони придатні для використання в будь-якій системі поливу - при обприскуванні, крапельному зрошенні, дощуванні, гідропоніці і так далі.

В асортименті як універсальні склади «Proventus», так і лінійки специфічної спрямованості - для винограду, полуниці та інших культур.