Комплексні хелатні добрива Квантум™ (Quantum)

Ефективні добрива «Квантум» - хелатне підживлення ваших рослин

Науково-виробнича компанія «Квадрат» займається розробкою і виробництвом комплексних хелатних добрив під ТМ «Квантум» («Quantum») і дослідженнями у галузі живлення рослин.

Історія бренда «Quantum»

Компанія заснована в 2010 році. Вже на початку 2011 року було налагоджено виробництво хелатних мікродобрив під торговою маркою «Квантум». Завдяки злагодженій та професійній роботі компанія стала найбільшим виробником хелатних мікродобрив в Україні. Стабільна якість продукції «Quantum», здатність оперативно реагувати на запити і потреби ринку, а також постійна співпраця з дилерами і найбільшими агрохолдингами дозволяє їй і сьогодні тримати лідерські позиції на українському ринку.

У початку 2014 року відкрилася нова лабораторія листової діагностики живлення рослин. Її фахівці розробили інноваційні алгоритми виявлення дефіциту поживних елементів і розрахунку ефективної системи підживлення. Це дозволило підвищити ефективність добрив «Quantum».

Якість добрив «Квантум»

Тільки висока якість вихідної сировини здатна забезпечити гідний рівень готової продукції. Тому при виробництві мікродобрив «Квантум» використовується сировина провідних світових виробників, переважно фармацевтичної і харчової чистоти. Географія поставок «Quantum» охоплює більше 15 країн світу.

Продукція, що випускається під торговою маркою «Quantum»

Асортимент нараховує понад 30 найменувань добрив «Квантум», які розрізняються складом і функціональним призначенням:

  • Комплексні добрива «Quantum», що містять макро- і мікроелементи в хелатній формі, гумінові речовини, амінокислоти для підживлення різних сільськогосподарських культур (Квантум-Зернові, Квантум-Олійні, Квантум-Кукурудза, Квантум-Бобові, Квантум-Овочеві та інші).
  • Комплексні препарати «Квантум» подвійної дії (підгодівля і стимуляція), які містять крім усього іншого фітогормони ауксинового типу для підживлення, стимуляції і захисту різних с/г культур (Квантум-Платинум, Квантум-Голд, Квантум-Сільвер).
  • Функціональні засоби спрямованої, специфічної дії. Наприклад, проти посухи Квантум-Аквасіл, з фунгіцидним ефектом Квантум-Фітофос, для зниження рівня нітратів в плодах Квантум-Стоп-Нітрат, для розвитку кореневої системи зернових культур Квантум-СРКЗ.
  • Монохелати різних мікроелементів - Хелат-цинку, Хелат-Заліза, Хелат-Міді, Хелат-молібдену, Хелат-Марганця, Бор-Актив і так далі.
  • NPK-концентрати в рідкому стані для грунтового внесення. Вони використовуються як стартові добрива при посіві і для листового внесення при корекції мінерального живлення Квантум-Діафан.

Інновації

Компанія «Квантум» - лідер ринку як за обсягами виробництва, так і по інноваційним розробкам і випуску нових товарів. У співпраці з одним з великих агрохолдингів був розроблений препарат, спрямований на посилення розвитку коренів озимих і ярих зернових - Квантум-СРКЗ (бабки). Саме «НПК «Квантум» першою вивела на ринок препарати:

  • на основі кремнію - Квантум-АкваСил;
  • містять легкодоступні форми фосфору (фосфіти) - Квантум-Фітофос.

Незважаючи на високі результати, компанія продовжує розвиватися. У 2014 році введена в експлуатацію друга виробнича лінія. Це дозволило збільшити добове виробництво добрив «Quantum» до 65-70 тонн.

В кінці 2014 розпочато роботи по створенню нових продуктів для тваринництва і птахівництва.

Наш інтернет-магазин пропонує купити «Квантум» за низькими цінами. Передбачено опт і роздріб. Доставка - по всій Україні.

Поширені питання про продукцію бренду «Quantum»

☑ Чим відрізняється Квантум добриво «Корнівін» від інших препаратів?

Склад цього добрива Квантум симулює, перш за все, розвиток кореневої системи. Завдяки цьому рослина краще переносить пересадку, добре вкорінюється, здатне отримувати все необхідне з грунту, менше схильне до хвороб і дає хороший урожай.

☑ Чи можу я замовити одну пачку Квантум добрива?

Мінімальний обсяг добрив Квантум, які можна купити в нашому інтернет-магазині - 5 або 10 упаковок, в залежності від обраного препарату. Ця кількість вказана на кожну позицію в картці товару.