Насіння Перець Білозерка 0,3 г (Агромаг)

Код товару: 5283
В наявності
2.3 грн
+
-
Мінімальний заказ від: 20 шт; шаг заказу: 20 шт
Гуртові ціни:
  • 20 або більше: 2.30 грн.
  • 60 або більше: 2.10 грн.

Насіння Перець солодкий Білозерка

Середньоранній сорт. Від масових сходів до технічної стиглості проходить 118-120 днів, до біологічної стиглості - 140-143 дня. Рослина середньоросла, висотою 40-70 см, компактна, напівштамбова. Плоди конусоподібні, двох або тригранні, в технічній стиглості біло-кремові, в біологічній - червоні. Маса плоду перцю «Білозерка» 95-140 м Товщина стінки 4-7 мм. Має підвищену лежкість. Плоди ароматні, соковиті. Використовуються для вживання в свіжому вигляді та консервування. Плоди містять 6,05% сухих речовин, 2,9% цукрів. Врожайність до 8 кг \ м2. Високоврожайний сорт, що відрізняється дружним дозріванням плодів. Сорт стійкий до вертіціллезу, альтернаріозу, толерантний до вірусних інфекцій. Солодкий перець вирощують розсадним способом. Насіння на розсаду сіють в кінці лютого - початку березня. Розсаду висаджують в кінці травня - початку червня. Рослини перцю вимогливі до вологості грунту.

Для посилення енергії проростання насіння рекомендуємо замочувати їх в - Бурштиновій кислоті - чи - Гуматі - +7 - . Після сходів, в період вегетації рекомендуємо обробляти рослини добривами - - , - .

Розфасоване на замовлення мережі магазинів «Агромаг»

Ідеально підходить для дрібних підсобних господарств.


Відгуки про товар
Залиште відгук про товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залишити відгук

Дякуємо нашим клієнтам за залишені відгуки про нашу роботу. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.


Інші товари категорії